Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?
TV

Otrdiena, 11. maijs

Milda, Karmena, Manfreds

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Sestdienās 20:40

“Es mīlu Tevi, Latvija!” aktualitātes

Latvijas šovā 8. martā sacentīsies Reiniks, Eilands un citi dāmu mīluļi

Latvijas šovā 8. martā sacentīsies Reiniks, Eilands un citi dāmu mīluļi 6

Svētdien, 8. martā, plkst. 20.00 kanāla TV3 šovā ”Es mīlu Tevi, Latvija” īpaši lustīgā noskaņā Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandā pulcēsies pašmāju slavenības un personības – Lauris Reiniks, Ralfs Eilands, Mārcis Auziņš, Santa Dejus, Ineta Rudzīte un Kaspars Breidaks, kas daudz smīdinās un ļausies everģēlībām!

Jau rītvakar baudi īpaši sirsnīgu “Es mīlu Tevi, Latvija” raidījumu

Jau rītvakar baudi īpaši sirsnīgu “Es mīlu Tevi, Latvija” raidījumu

1. martā skaties šova ”Es mīlu Tevi, Latvija” īpašo raidījumu, kas veltīts bērnu piedzīvojumu kanāla TV3 Mini pirmizrādei un noskaidro, kura komanda vislabāk pazīst pašus jaunākos skatītājus! Viņu iecienītākas filmas, varoņus, bērnu lomu atveidotājus un jautrās dziesmas.

Kurš kuru? Pirmais ieskats ''Es mīlu Tevi, Latvija'' vakara šovā; ies īpaši jestri

Kurš kuru? Pirmais ieskats ''Es mīlu Tevi, Latvija'' vakara šovā; ies īpaši jestri 4

Klāt svētdiena, un atkal pie skatītājiem ierodas iemīlētais šovs ”Es mīlu Tevi, Latvija”. Un šovakar tajā ies īpaši jautri. Pretī viena otrai konkurējošās komandās stāsies ”X Faktora” zvaigznes un šī gada Latvijas pārstāves ”Jaunajā vilnī” – ”Radio trio” meitenes. Skaties.lv piedāvā ieskatīties pirmajos kadros.

Svini svētkus kopā ar “Es mīlu Tevi, Latvija” tematisko Lieldienu raidījumu!

Svini svētkus kopā ar “Es mīlu Tevi, Latvija” tematisko Lieldienu raidījumu! 3

Jau šovakar, plkst. 20.00 skaties šova ”Es mīlu Tevi, Latvija” īpašo Lieldienu raidījumu, kurā sacentīsies divas dāmas – Jana Duļevska un Evija Skulte, un seši kungi – Valters Krauze, Madars Apse, Gints Grāvelis, Kārlis Būmeisters un brāļi Leperi. Vakara laikā uzzināsi par mūsdienu Lieldienu tradīcijām, noskaidrosi jaunus ticējumus un daudzus citus aizraujošus faktus par Lieldienu svinēšanu Latvijā!