“Es gaidu tēta mīlestību!” – šovakar gaidāms skarbs stāsts šovā “Tēta nedienas”

Pievienot komentāru
“Es gaidu tēta mīlestību!” – šovakar gaidāms skarbs stāsts šovā “Tēta nedienas”
Foto: ekrānuzņēmums

Šovakar kanālā TV3 skatītājiem būs iespēja vērot ģimeniskā šova “Tēta nedienas Latvijā” piekto sēriju, kurā dosimies uz Valmieras apkaimi, vietu ar nosaukumu Pidriķi. Tur mitinās Mileru ģimene, kurā vienam no tās iemītniekiem ir pamatīgas problēmas ar attieksmi pret pārējiem.

Mileru ģimenē ir pieci cilvēki – tētis Uģis pēc profesijas ir automehāniķis, mamma Liene ir pārdevēja, bet meitas – Keita un Kitija – mācās skolā. Kamēr pilnībā un daļēji pieaugušie ģimenes locekļi darba un skolas lietās skraida pa pasauli – tētis uz “šanci”, bet meitas uz 6 kilometrus attālo Burtnieku skolu – mazais, tikai pusotru gadu vecais Dāvis, kopā ar mammu dzīvojas pa mājām.

“Viņš domā, ka es visu dienu guļu un neko nedaru!” aizkadrā par dzīvi sūkstās mamma, kurai visa diena paiet ar mazāko ģimenes locekli vienā rokā un putekļsūcēju – otrā.

Foto

Vīra mājas atbildība ir malkas sanešana vakaros, lai dzīvokli piepildītu ar siltumu. “Pārējos darbiņus vairāk vai mazāk dara sieva,” atzīst ģimenes galva, kurš, bieži vien dzirdot pārmetumus savā virzienā, bet nesaprotot, kā lai sievai palīdzot. “Es ceru, ka pa šīm piecām dienām es “iebraukšu”, kas jādara!” smejot nosaka Uģis.

Video: ieskats Mileru ģimenes sadzīvē