Elita Mīlgrāve atklāj ”Balss maskā” aizkulises un izsaka minējumus, kas slēpjas zem citiem tēliem

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

14 komentāri

Šovu ”Balss maskā” kā pirmā pametusi Cikāde, zem kuras maskas, kā izrādās, prasmīgi slēpās uzņēmēja un mūzikas menedžere Elita Mīlgrāve. Sarunā ar Skaties.lv Elita atklāj, kā apzināti viltīgi maldinājusi detektīvus, to, kas notiek šova aizkulisēs, un savas prognozes par to, kas slēpjas zem pārējām maskām.

Apzināta maldināšana ar dziesmu

Kā sarunā ar Skaties.lv neslēpj Elita, viņai bijušas lielas bažas par to, vai detektīvi viņu neatpazīs. ”Gandrīz visus detektīvus es personīgi labi pazīstu, un viņi pazīst mani,” smejas Latvijas mūzikas biznesā plaši pazīstamā personība.

Lai jauktu pēdas, viņa apzināti izvēlējusies Kailijas Minogas dziesmu. ”Izvēlējos šo dziesmu, lai mani nesaistītu ar latviešu mūziku,” skaidro Elita.

Viņai dziedāt patīk, taču iepriekšējā uzstāšanās pieredze saistīta ar mājas ballītēm – ģitāras un akordeona spēli un dziedāšanu pie ugunskura. Šovs ”Balss maskā” jau bijis jauns līmenis, taču, kā liecina skatītāju viedoklis, darbiņš padarīts godam!

Starp citu, ar dziesmas oriģinālizpildītāju Elita savulaik tikusies mūzikas konferencē. Diez vai toreiz viņa spējusi iztēloties, ka kādu dienu visas Latvijas TV skatītāju priekšā izpildīs Kailijas dziesmu, tērpusies kā Cikāde!

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Cikādes tērpu, kas bija sieviešu versija par Sienāzi, man piedāvāja šova veidotāji, un mani uzrunāja tas, ka tās ķermeņa daļa ir kustīga. Biju iecerējusi kādā no nākamajiem numuriem dejot, taču diemžēl tik tālu netiku,” tā Elita, kura, ieskatoties citu numuros, arī sapratusi, ka vajadzējis vairāk ļauties trakulībām!

Taču viņa dalību šovā nenožēlo – varbūt pat labi, ka izbalsota kā pirmā, jo nu mierīgi varēs vērot, kā uzstājas kolēģi, minēt un nodoties saviem darbiem.

Politiķe? Kāpēc gan ne!

Kā atklāj Elita, šobrīd paralēli darbiem Latvijas mūzikas pasākumu organizēšanā viņa iesaistījusies jaunā biznesā.

”Kamēr mūzikas biznesā ir klusāks, aktīvi darbojos biznesā, kas saistīts ar preventīvo veselību. Piedāvājam uzlabot organisma veiktspēju, paaugstināt imunitāti, lai nav jāuztraucas par saslimšanām,” stāsta Elita. Tie, kuriem šis ir aktuāls jautājums, droši var sazināties ar Elitu ”Facebook”, kur viņa ar prieku pastāstīs vairāk par to, kā dabīgiem līdzekļiem stiprināt imunitāti un organismu.

Kā smejas Elita, viņa zināmā mērā tagad esot ”preventīvās veselības ministrs”, tāpēc detektīvu minējumi par to, ka zem maskas slēpjas Latvijas labklājības ministre vai Latvijas veselības ministre, nemaz neesot tik greizi.

”Bija interesanti ”iejusties politiķes ādā”, un es tikai pārliecinājos par to, ka nekad negribētu spert kāju politikā, jo dažu atsevišķu deputātu kļūdu dēļ Latvijā tiek ”nolikta” visa politiķu saime.

Teksti ”ej mājās, dari savu darbu”…

Kā smejos – kukaiņi un politiķi – tās ir divas lietas, ko cilvēki pie mums ne pārāk mīl,” par savu Cikādes-politiķes tēlu sirsnīgi pajoko Elita.

”Manuprāt, tur varētu būt Lauris Aleksejevs…”

Elita var apliecināt, ka ”Balss maskā” aizkulisēs tiešām viss notiek milzu slepenībā. Dalībnieku mēģinājumi notiek pavisam atšķirīgos laikos, lai būtu drošība, ka neviens nevienu nesatiek, visi mākslinieki paraksta stingrus līgumus, kas liedz par dalību šovā stāstīt pat ģimenes locekļiem.

To Elita godprātīgi darījusi, tāpēc svētdienas vakarā pat pašas dēls bijis šokā: ”Mammu, kur tu?”

Tas, ka beidzot var atklāti runāt par savām dienas gaitām, ir vēl viens patīkams atvieglojums, pametot spēli.

”Staigāt maskā un melnā apģērbā bija, maigi izsakoties – neparasti. Pieredze ir interesanta – priecājos, ka tiku uzaicināta šajā projektā.

Šova burvība ir noslēpumā, tāpēc, protams, tikām rūpīgi sargāti, lai nesatiktu citus dalībniekus.

Taču, ja man jautā prognozes, skaidrs, ka tur būs gan mūziķi, gan politiķi. Noteikti būs kāds jauns un kāds ne tik jauns mūziķis.

Domāju, ka būs arī kāds šefpavārs – manuprāt, tur varētu būt Lauris Aleksejevs. Zinu, ka viņš ir ļoti aktīvs un ļoti labi dzied,” intrigu rada Elita.