9 komentāri
Ekstrasensu cīņu 15. sezona pārsteigs ar dalībnieci no Latvijas – noslēpumaino Džūliju Vangu

Daudzi TV3 skatītāji ar nepacietību gaida šova Ekstrasensu cīņas jaunākās sezonas notikumus. 15. sezonā, līdz ar citiem interesantiem dalībniekiem, šovā parādīsies arī noslēpumainā dalībniece Džūlija Vanga, kura dzimusi Latvijā. Viņa pārsteigs ikvienu ne tikai ar savu spilgto ārieni – grimu, augstajiem papēžiem un piegulošo apģērbu, bet arī ar unikālajām spējām. Sekojiet Ekstrasensu cīņas jaunās – piecpadsmitās – sezonas dalībnieku sniegumam no 12. augusta, ik trešdienu, plkst. 21.00 kanālā TV3!

Ekstrasensu cīņas dalībnieku spējas pat rūdītiem ciniķiem un skeptiķiem ļauj noticēt brīnumiem. Jaunajā sezonā šova dalībnieki ne tikai cīnīsies par uzvaru, bet arī palīdzēs cilvēkiem uzzināt to, ko nespēj izskaidrot zinātnieki, un atklāt modernās tehnoloģijas. Jau 12. augustā TV3 skatītāji tiksies aci pret aci ar divpadsmit vēl neiepazītiem gaišreģiem, kuri uz savas ādas izbaudīs žūrijas pārbaudījumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Iepazīstieties – Džūlija Vanga (Rīga, Latvija), Jevgeņijs Znagovans (Gaja, Orenburgas apgabals, Krievija), Tatjana Larina (Sanktpēterburga, Krievija), Jekaterina Borisova (Brjanska, Krievija), Maija Dzidzišvili (Tbilisi, Gruzija), Jūlijs Mitkevičs-Daļeckis (Londona, Lielbritānija), Ņikita Platonovs (Rostova pie Donas, Krievija), Aleksejs Šavirkins (Samara, Krievija), Vasiļisa Šatunova (Čeboksari, Krievija), meistars Gahans (Benina-Haiti, Krievija), Arsēnijs Karadža (Sanktpēterburga, Krievija) un Oļegs Kornēlijs (Pinska, Baltkrievija).
Šovu arī 15. sezonā vadīs Marats Bašarovs, kurš rūpēsies par interesantiem pārsteigumiem un noslēpumainiem pavērsieniem, kādus skatītāji iepriekšējās sezonās nebūs redzējuši.

Viena no šīs sezonas neparastākajām dalībniecēm būs 1982. gadā Rīgā dzimusī Džūlija Vladimirovna Vanga (Джулия Владимировна Ванг). Uz jautājumu: ”Vai viņa valda pār maģiju?” Džūlija atbild, ka viņa pati ir maģija. Pret šo dalībnieci vienaldzīgo nebūs – spilgta un kliedzoša āriene, skandalozi un provokatīvi izgājieni, kas dažbrīd parastajam cilvēkam nav saprotami. Džūlija jau atlasē izcēlusies ar dīvainiem izgājieniem, kas visas sezonas garumā sola skatītājiem daudzus pārsteigumus.

Džūlija ir ne tikai gaišreģe, bet arī multimāksliniece. Pirms dalības Ekstrasensu cīņās viņa izbaudīja bohēmisku dzīvesveidu – piedalījās modes skatēs, filmējās nelielās ainās starptautiski pazīstamās filmās, uzstājās klubos kā dziedātāja, kā arī fotografējās dažādos žurnālos. Ideāls augums, eņģeļa seja un fantastisks balss diapazons, kas sasniedz četras oktāvas – tas vislabāk raksturo šo sievieti. Izbaudot visu, ko sniedz dzīve, Džūlija beigu beigās nolēma attīstīt ekstrasenses spējas. Kā apliecina Džūlijas draugi, viņa gaišreģes spējas sāka attīstīt pēc Edija Eriksona (Эдди Эрикссон) grāmatas izlasīšanas, kas pilnībā izmainīja viņas pasaules skatījumu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl