Ekskluzīvi: ”Precētie pret brīvajiem” lielākā zvaigzne, šķīrusies no līgavaiņa, ”atlaiž” uz kruīza kuģa

48 komentāri
Ekskluzīvi: ”Precētie pret brīvajiem” lielākā zvaigzne, šķīrusies no līgavaiņa, ”atlaiž” uz kruīza kuģa
SKATIES

Par šova ”Precētie pret brīvajiem” pēdējās sezonas lielāko zvaigzni kļuva Jūlija Burdukeviča, kura lika savam tetovētajam līgavainim Raimo salūzt kameru priekšā, dāvājot astoņas bučas svešiniekam. Nu Jūlija no līgavaiņa šķīrusies – Skaties.lv sastapa viņu uz ”Tallink” kruīza kuģa. Jauna līgavaiņa meklējumos…

”Precētie pret brīvajiem” sērija ar Jūliju iegāja šova vēsturē kā viens no raidījumiem, kurā neizturēja puisis, kurš aizkadrā vēroja savu draudzeni, kura randiņā ar citu brašuli izliekas brīva, ļaujoties bučām un citām draiskulībām.

Sēriju ar Jūliju un tai sekojošo jezgu joprojām var baudīt TE!

Pēc skandalozās sērijas sekoja seriāla cienīgas kaislības – Jūlijas randiņa partneris Jānis ziņoja, ka ļāvies īslaicīgam romānam ar saderināto draiskuli, un pār Jūlijas galvu gāzās tautas nosodošie komentāri. Meitene pameta šo jezgu, kopā ar līgavaini Raimo aizbraucot no Latvijas. Vairāk lasi TE!

Skaties.lv sastapa Jūliju labā noskaņojumā baudām vienu no ”Tallink” Latvijas simtgades kruīziem uz Stokholmu. Meitene sarunā ar Skaties.lv neslēpa, ka ir brīva meitene un tikai priecāsies kruīzā šo faktu mainīt.

Viņa gan steidz piebilst, ka nav šķīrusies ”Precētie pret brīvajiem” saceltās jezgas dēļ.

”Tā vienkārši notika. Kādu laiku ar Raimo vēl bijām kopā, bet tad sapratām, ka tomēr nesaderam. Šova varonis Jānis vēl kādu laiku vajāja mani un visiem stāstīja, ka mums kaut kas ir, bet tā nebija taisnība. Es Raimo ar Jāni nekrāpu,” to, kas noticis pēc šova, izskaidro Jūlija.

Viņu uzjautrinājis fakts, kādu ažiotāžu sacēlis šis raidījums. ”Visi tie negatīvie komentāri, kas gāzās pār mani! Bet nosmējos, ka tās ir Cēsis – visi visu par visiem zina labāk. Varu pateikt komentētajiem tikai vienu – man ir pilnīgi vienalga par jums!” nosmejas Jūlija.

Kruīzā viņa baudīja karaoke priekus ar draugiem un, protams, puišu uzmanību.

Apskati arī citus kadrus no simtgades kruīza ballītes TE!

”Esmu brīva meitene un gatava dažādiem piedzīvojumiem. Kas zina – varbūt atradīšu puisi uz kruīza kuģa, bet ja ne – ar prieku darīšu to vēl kādā TV šovā!

Par spīti visiem skaudīgajiem komentētājiem, man ļoti patika filmēties un slava, un es gribu vēl piedzīvojumus! Bet gribu tādā smalkā šovā, ne kaut kādā ”Lauku sētā”,” gatava jaunām avantūrām ir Jūlija.

Uz kruīza kuģa skaistule laiku izbaudīja uz visiem simts procentiem un iekūlās ne vienā piedzīvojumā. Kā apliecina foto, šova zvaigzne nezaudēja pozitīvismu un humora izjūtu pat brīdī, kad, kuģim sasveroties, uz deju grīdas izlija viņas kokteilītis.

48 komentāri