Ekskluzīvi foto: orģijas Telavivā pēc ”Eirovīzijas” noslēguma

1 komentārs
Ekskluzīvi foto: orģijas Telavivā pēc ”Eirovīzijas” noslēguma
JĀNIS OGLE, SPECIĀLI SKATIES

Nedēļas nogalē Eiropu bija pārņēmis ”Eirovīzijas” trakums – sīvā cīņā Izraēlas pilsētā Telavivā tika noskaidrots konkursa uzvarētājs – Nīderlandes pārstāvis Dankans Laurenss ar dziesmu ”Arcade”. Pēc pasākuma sekoja vētraina ballīte, kurā Skaties.lv noķēra pāris ekskluzīvus kadrus.

Dankans ”iznāk no skapja”! Lasi TE!

Pēc konkursa noslēguma sekoja oficiālā ballīte klubā ”Euroclub”. Tajā piedalījās un kārtīgi izplosījās visi konkursanti un bija tas gods būt klāt arī Skaties.lv pārstāvim.

Interesanti, ka vienīgie, kuri neieradās uz ballīti, bija Krievijas pārstāvis Sergejs Lazarevs un Latvijas grupa ”Carousel”.

Pārējie mūziķi kopā ar ”Eirovīzijas” faniem ļāvās vētrainai ballītei līdz pat astoņiem rītā un ar prieku pozēja faniem selfijos. Savukārt uzvarētājs Dankans Laurenss kāpa uz skatuves, priecējot ar mini šovu.

Savukārt aizkulisēs notika īstas orģijas. Konkursa goda viešņa Končita Vursta ļāvās nakts uzdzīvei ar vietējiem transvestītiem. Šos kadrus ekskluzīvi izdevās fiksēt Skaties.lv.

Kā novēroja Skaties.lv, Telavivā nedēļas nogale pagāja īstās karnevāla noskaņās. Fani ballēties devās kostīmos, kas raksturo viņu atbalstītos māksliniekus. Par godu Islandes māksliniekiem vēdīja arī BDSM vēsmas.