”Eirovīzijas” pirmo pusfinālu satricina sadomazohistu šovs; zināmi pirmie finālisti

20 komentāri
”Eirovīzijas” pirmo pusfinālu satricina sadomazohistu šovs; zināmi pirmie finālisti
Andres Putting

Izraēlas pilsētā Telavivā oficiāli sākušās 64. starptautiskā ”Eirovīzijas” dziesmu konkursa lielās kaislības. 14. maija vakarā izskanējis pirmais konkursa pusfināls, kurā noskaidroti pirmie 10 finālisti, bet par vakara naglu kļuvis Islandes sadomazohistu šovs.

Pikants incidents”Eirovīzijā”: sadomazohistam mēģinājumā izveļas sēklinieks

Pirmajā pusfinālā uzstājās 17 valstu pārstāvji, no kuriem finālā iekļuva vien 10.

Finālā iekļūst: Grieķija, Baltkrievija, Serbija, Kipra, Igaunija, Čehija, Austrālija, Islande, Sanmarīno un Slovēnija.

No Baltijas valstīm pirmajā pusfinālā startēja Igaunija, kā arī pārstāvji no Kipras, Melnkalnes, Somijas, Polijas, Slovēnijas, Čehijas, Ungārijas, Baltkrievijas, Serbijas, Beļģijas, Gruzijas, Austrālijas, Islandes, Portugāles, Grieķijas un Sanmarīno.

 

Pirmajā pusfinālā izskanēja arī daudz aprunātais Darude šovs – mākslinieks pārstāvēja Somiju. Polija pārsteidza ar savdabīgām tautumeitām, bet par pirmā pusfināla aprunātāko numuru kļuva  izslavētie Islandes BDSM ērmi.

Latvijas pārstāvji uz skatuves kāps otrajā pusfinālā, kas skanēs jau ceturtdien. Grupa ”Carousel” trešdien, 15. maijā, piedalīsies divos otrā pusfināla ģenerālmēģinājumos, no kuriem otro vērtēs starptautiska žūrija, tādējādi veidojot pusi no dziesmas ”That Night” vērtējuma.

”Eirovīzijas” otrais pusfināls notiks 16. maijā, un Latvijas pārstāvji uz skatuves kāps kā piektie un konkurēs ar Armēniju, Īriju, Moldovu, Šveici, Rumāniju, Dāniju, Zviedriju, Austriju, Horvātiju, Maltu, Lietuvu, Krieviju, Albāniju, Norvēģiju, Nīderlandi, Ziemeļmaķedoniju un Azerbaidžānu.