”Eirovīzijas” nacionālās atlases organizatori detalizēti izskaidro, kāpēc Markus Riva šogad nav finālā

Mūziķa Markus Rivas fanu armija bija izveidojusi veselu petīciju un savākusi parakstus, pieprasot mākslinieka iekļaušanu ”Eirovīzijas” nacionālās atlases finālā, bet lēmums ir negrozāms. Sestdien, 8. februārī, deviņi mākslinieki cīnīsies par iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā mūzikas konkursā, bet Rivas vārda starp viņiem nebūs.

Atpakaļ uz rakstu

16 komentāri

 • Marija Aleksejeva

  Marija Aleksejeva

  Ļoti patīk Markus, gan balss, gan kustības, gan šovs, viņš vienmēr sagatavojies, pie tērpa piedomāts, izskatīgs, talantīgs, īsts darba rūķis
 • Sanita

  Sanita

  Kaa Edgars Kreilis iekljuva finala un Markus ne??? kaa?
  Drosi vien ar domu suutiis taadu,lai nebuutu uzvara jo Latvija vienkaarsi nevar atljauties riikot Eiroviiziju....zheel
 • Alise

  Alise

  Šogad žūrijai esot izgājuši cauri visi dalībnieki, tagad pasviež skatītājiem-nu balsojiet, bet par ko, tur nav par ko balsot... un Marku neizvēlas tāpēc, ka zina skatītāji balsos par viņu!!!
  • Sanita

   Sanita

   Tieshi ta!!!
   Un tad visiem jabriinaas,kapeec musu pashmaaju maaklsinieki meklee iespeejas izaugsmes kaiminjvalstiis...
 • Lillīgais

  Lillīgais

  Ļoti "profesionāli" tie žūrijas LOCEKĻI it sevišķi viens, mazais, oranžais...... Pēc kādiem kritērijiem tiek vērtēti dziedātāji??? Mistika kaut kādā!!! Pēdējās vietas atkal mums garantētas. Uz priekšu!
 • Nakamura

  Nakamura

  Visi zilie sacelti kājās, jo viņu pārstāvis netika uz konkursu.
 • Mediju eksperts

  Mediju eksperts

  Butu ka nu likušies mierā un viss. Tagad tas viss izskatās jau diezgan nožēlojami. Ir jāprot zaudēt un viss. Centīgs jau šis puisis ir, bet nu nevajag pārvērtēt viņa nozīmību. Ja tu esi populars Krievijaa un Ukraina, tad Instagram tev ir parasti ap miljonu sekotaju. Markusam ir lidzigi ka zeltinjam vai evelinai pari 100k sekotaju un vinji nav "populari" arzemees.... Paradishanas shovos nenozime, ka visi tagad balsos, jo vinju redzeja shova. Vajag dziesmas un balsi. Seju atpazist, bet satura ta nav. Varbut kadreiz....
 • S

  S

  Pédéjos gados man nav iepaticies neviens Supernovas programmas finála numurs,izpildíjumi samocíti, balsis párpúlétas, párkliegtas.Tápéc vairs nebalsoju, jo neredzu, par ko.Saprotu arí, kápéc daudzi labi músu dziedátáji nepiedalás-nesaprotamá balsojuma dél.
 • Sanda

  Sanda

  Nu atrunāties jau var visādi, bet fakts paliek fakts, ka Markum šeit ir daudz skauģu. Viņš uzstājās daudzās valstīs un gūst panākumus, novērtējumu, balvas, bet tikai šeit kaut kā viņam liek kāju priekšā. Skatītāju mīlestību neviens nevar atņemt! ❤️
 • Vii

  Vii

  Es klausītos Rivas ritmus tikai tad, ja man par to maksātu. Tie 300 spartieši, kas parakstījuši šo mēstuli, nepazītu mūziku, ja tā viņiem uz galvām uzkristu.
 • Einars Dubrovskis

  Einars Dubrovskis

  Latvijas žūrija ir idioti. Laikam atkal grib lai Latvija paliek no visiem Eirovīzijas pusfinālistiem teju vai pēdējā. Cik reižu Latvijai Eirovīzijā jau pusfinālā ir jāizgāžas, lai mūsu žūrijai pielēktu, ka Eirovīzijai vajag labus talantus, kas var uzrīkot tiešām labu šovu un interesantu dziesmu?
  • !!!

   !!!

   Skatītaji šogad noteiks kurš uzvarēs. Tad balso. Vismaz šogad vairs nevarēs bļaut par to ka žūrija ielika uzvaru.
   • Alise

    Alise

    Tur nav par ko balsot!Žūrija tādus nekādus ir izvēlējusies un novels uz skatītājiem,ka tie iebalsojuši kaut ko,jo pēdējās vietas garantētas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!