”Eirovīzijā” šogad dominēs dīvaiņi: arī Portugālē uzvarējis ļoti savdabīgs numurs

Pievienot komentāru
”Eirovīzijā” šogad dominēs dīvaiņi: arī Portugālē uzvarējis ļoti savdabīgs numurs

Marta pirmajā nedēļas nogalē veselā plejādē valstu norisinājušās ”Eirovīzijas” atlases, un, redzot, ko Eiropa atlasījusi, top skaidrs, ka mūsu ”Carousel” uz šī fona varētu izcelties ar patīkamu svaigumu. Šogad prāvs pulciņš valstu izvēlējušās uz konkursu sūtīt ļoti ērmotus šovus.

Visiem zināma tendence ir tā, ka ik gadu konkursā atrodams kāds numurs, kurš uzkrītoši līdzinās iepriekšējā gada uzvarētāju šovam.

Ja laurus plūc vienkāršs priekšnesums, skaidrs, ka nākamā gada konkursā dominēs minimālisms, ja uzvarētājs uz skatuves izģērbjas vai spēlē vijoli, nākamajā gadā būs vismaz divi, kas nometīs vešiņu vai čīgās pa stīgām. Jāteic gan, ka šī formula nestrādā – vienāda stila numuri divus gadus pēc kārtas uzvarēt nemēdz.

Taču tendence paliek tendence. Tā kā 2018. gadā konkursā uzvarēja apalīte, kura uz skatuves tēloja vistu, šogad konkursam, cerot ka Eiropa ir izslāpusi pēc līdzīgas māžošanās, tiek piedāvāts īpaši kupls skaits ērmu.

Islandi pārstāvēs baisa BDSM blice! Apskati TE!

Francija sūta ”geju parūkā”! Apskati TE!

Dīvaiņu parādei, kas maijā notiks Izraēlā, pievienojas arī Portugāle. Viņi uz konkursu sūta Konanu Osirisu ar dziesmu ”Telemóveis”.

Dziesmas laikā Konans priecē gan ar īpatnēju dziedājumu, gan specifisku deju, gan pūkainu tērpu un īpašu dzelzs masku un dzelzs roku. Kā vēsta konkursa oficiālā mājaslapa, Konans var lepoties ar dziesmu autora un producenta karjeru, bet savulaik viņš strādājis seksšopā.

Atsauksmes internetā, protams, dalās. Kamēr daļa ”Eirovīzijas” fanu jau sāk īdēt par šī gada ērmīgo piedāvājumu, ļoti daudzi par Konoru ir sajūsmā un priecājas, ka Izraēlā varēs baudīt ko tik svaigu.