Eglīte beidzot komentē savu attiecību statusu

11 komentāri
Eglīte beidzot komentē savu attiecību statusu
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Vasaras pirmā puse šovu zvaigznei Līgai Eglītei bijusi vētraina. Izbaudījusi randiņus ar 13 vīriešiem, viņa izvēlējās dzejnieku Mairi, bet paralēli tam turpināja tikties ar lauksaimnieku Gunāru. Pēdējo nedēļu laikā Gunārs un Mairis ar Skaties.lv starpniecību apmainījušies ”laipnībām”, bet pati Eglīte klusējusi. Nu viņa sarunā ar Skaties.lv atklāj savu nostāju šajā mīlas intrigā.

Pēdējo reizi sabiedrībā Eglīte izgājusi 16. jūlija vakarā, kad kopā ar Gunāru atpūtās bārā ”Liepa”. Pēc šā izgājiena Gunārs un Mairis atklāti pastāstījuši, ko domā par konkurentu.

Gunāra vēstījumu Mairim lasi TE!

Maira atbilde TE!

Pati Eglīte gan kopš šā izgājiena no publiskās aprites pazudusi. Gunārs sarunā ar Skaties.lv pat satraukts ziņo, ka Eglīte neatbild uz viņa zvaniem un uztraucas, vai meitene nav salūzusi, skaidrojoties ar pielūdzējiem.

Sarunā ar Skaties.lv Eglīte atklāj, ka patiešām uz brīdi bijusi ”paņēmusi pauzi”.

”Biju uz kādu brīdi noslēgusies no visa apkārt notiekošā. Mazliet noguru. Šodien iegāju sociālajos tīklos un ziņās pārlasīt, kas publicēts pa šo laiku,” stāsta Eglīte.

Kamēr fani gaida, kā turpināsies viņas mīlasstāsts ar Gunāru, Eglīte nāk klajā ar negaidītu paziņojumu.

”Esmu nogurusi no mīlas intrigām. Izlēmu mīlas lietās paņemt pauzīti un sākt sevi disciplinēt ar darbiem,” Skaties.lv paziņo simpātiskā šovu zvaigzne.

Viens no veidiem, kā Eglīte sevi disciplinēs, viņa uzsākusi pastiprināti trenēties pie Daiņa Zāģera. Treniņi palīdzot sakārtot ne tikai fizisko formu, bet arī galvu!

Vairāk informācijas par treniņiem meklē TE!

”Savācos kopā. Visa kā ir bijis daudz, un tā var pazaudēties galīgi,” ar treniņu palīdzību šobrīd sevi disciplinē Eglīte.