5 komentāri
Edgars Toretto par savu fetišu: sado-mazo – tā ir atkarība!
Foto: no Edgara Toretto personīgā arhīva

“Es spēju runāt par daudzām seksuālām baudām, bet par šo it īpaši. Jo tā ir mana mīļākā seksuālā bauda – tieksme un fetišs. Mans fetišs un seksuālais rituāls ir sado-mazo,” portālam Delfi Izklaide atzīst kādreizējais realitātes šova TV Zvaigzne dalībnieks un tagadējais seksa blogeris Edgars Toretto.

Kas ir sado-mazo?

“Jā, man patīk dažādas sado-mazo lietiņas. Pirms ķēros jums ko stāstīt, vēlos nedaudz padalīties, kā man gadījās, iepazīstot kādu noslēpumainu meiteni, un ko viņa ar mani darīja.
Es par šo viņai atzinos, kad sēdējām un vakariņojām – es esmu sadists šajā seksuālajā baudā. Sadists ir tas, kuram sagādā baudu sist, bet mazohistam sagādā baudu saņemt šos sitienus,” stāsta Toretto.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sado-mazo ir viena no patīkamākajām seksa rotaļām. Aizvien vairāk cilvēku atrod šīs asās izjūtas sevī un partnerī. Tas nav nekas neķītrs vai nosodāms. Katrs izpaužas citādāk. Pārsvarā tās ir spēles vai teātris, kurā partneris var tev sagādāt sāpes un TU ķer kaifu, vai pat iestājies transā, lai sāpes uzņemtu,” portāla Delfi Izklaide atklāj Toretto.

Sado-mazo nav mīlestība, tā ir atkarība!

“Es reāli negribu to atzīt, bet esmu izdarījis secinājumu, un tas ir fakts – sado-mazo ir atkarība, kura saista daudz stiprāk nekā mīlestība. Cilvēkiem daudz biežāk rodas tieksme pēc vardarbības seksā. Bet ir jāatceras ka sadomazohistiskās rotaļas un realitāte nav viens un tas pats. Ļoti daudz ir atkarīgs, cik tālu partneri gatavi iet, jo sadistam robežu nav, bet jautājums, vai mazohists var to izturēt!?” Toretto norāda, ka esot jārod kompromisi. “Es gribu, lai jūs, lasītāji, apsveriet domu mainīties, kļūstiet par mazohistiem vai sadistiem, izjūtiet to kaifu, to maģiju uz savas ādas! Daudzas sievietes domā, ka tas ir pazemojoši, bet, mīļās, dāmas, tā nav! Nekā tāda tur nav, un no tā nav jābaidās! Es iesaku to pamēģināt savās attiecībās un piešķirt jūsu pelēkajai seksa dzīvei nedaudz burvestības un maģijas, ko dod sado-mazo rotaļas,” portālā Delfi Izklaide iesaka seksa eksperts.

Kas jāizmanto sado-mazo spēlītēs?

Edgars Toretto norāda, ka šīm aktivitātēm paredzēts ļoti daudz rotaļlietu. “Sākot ar rokudzelžiem un visbeidzot ar dažādām pātagām, lateksa kostīmiem un virvēm. Nebaidieties uzšaut otram pa dupsi. Bet tā riktīgi! Pakļaujiet partneri! Sasieniet viņam vai viņai rokas aiz muguras, nosēdiniet uz krēsla, paņemiet pātagu un viegli pieskarieties gar intīmajām zonām. Dariet to! Baudiet! Rotaļājieties, esiet neķītri!
Apmieriniet sadistiski orāli, vagināli, anāli. Tajā brīdi partneris izturas un runā citādāk. Sadistam patīk runāt un uzdot jautājumus. Piemēram, vai tev sāp!? Jo viņš alkst saņemt arī atbildes, lai varētu izvērtēt, ar kādu spēku vai paņēmienu es tev varu sagādāt baudu.” Pēc eksperta pieredzes, viņam patīk, ja partnere nevar izturēt to, ko viņš dara. “Meitenei tas ir jāatzīst, lai ar uzvaru varu viņu palaist vaļā.”

Edgara Toretto sado-mazo pieredze!

“Mēs nonācām līdz viņas guļamistabai. Laikam iedarbojās mana pavedināšanas shēma, jo tur viņa man atzinās, ka ir sadiste. Un es pakļāvos! Viņa sāka mani skūpstīt, reizi pa reizei iekožot. Katra reize bija arvien stiprāka. Viņa skūpstīja mani tik izteikti, ka man šķita, ka esmu septītajās debesīs. Viņa bija perfekta! Viņa skūpstīja visu manu ķermeni, katru vietiņu… Tas bija dievīgi! Es reāli nebiju gatavs tam, kas notiks tālāk…” atmiņās gremdējas Toretto.

Pārtraucot skūpstīt mani, viņa vēlreiz jautāja, vai es uzticos viņai, un es atbildēju, – jā! Tam sekoja neilga pauze. Es cerēju, ka viņa izdarīs tā, lai ieeju viņā. Tajā mirklī sajutu, ka pār manu ķermeni kaut kas slīd. Tas bija viņas augstpapēžu kurpes papēdis, kas apstājās man pie mutes…
”Sūkā!” viņa teica. ”Tu nemāki!”

Jēziņ, protams, nemāku, es esmu vīrietis! Vienīgais, ko esmu sukājis, ir ledenes, un tāpat vienmēr gadās tās sagrauzt.

“Es tevi pamācīšu!” Viņa sāka mani apmierināt orāli. Katrs viņas pieskāriens… Tās sajūtas… Likās, ka es beigšu… Bet tad viņa pārtrauca! Pauze, un es jutu, ka pār manu muguru notek kaut kas verdoši karsts. ”Tev patīk?” viņa jautāja. Tā ir svece. Tās karstie sveķi tecēja man pār krūtīm un vēderu. Sajūtas bija neaprakstāmas! Es neteiktu, ka nepatīkamas, jo atmosfēra bija bezgalam uzkurināta.

“Tu darīsi visu, ko Tev likšu! Tu būsi mans vergs!”
Tur nebija robežu. Man patika, ko viņa dara! Es biju gatavs visam!
”Tu biji nepaklausīgs!”, un viņa man iesita ar pātagu. “Ko tu gribi, lai es izdaru?” viņa jautāja.
”Es gribu ieiet tevī!” es atbildēju.
“Es darīšu visu, bet nedarīšu to, ko gribi tu…”

Es varētu rakstīt un rakstīt par šo visu. Tā bija neaprakstāma nakts ar neaprakstāmu sievieti! Sievieti, kurai bija divas sejas, viņa neizlikās, viņa tāda bija. Nodarīt sāpes citiem seksa laikā vai lai kāds nodara sāpes viņai, bija viņas fetišs.”
Paldies, Klubam Ed Hardy, paldies frizierim – Marselino, paldies – fotogrāfam Kristapam Bardziņam un manai sado-mazo komandai!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl