”Dzīve šeit, Latvijā, ir!” ”Mīlas kruīza” Edmunds – atgriezies no Anglijas, lai veidotu ģimeni mājās

6 komentāri
”Dzīve šeit, Latvijā, ir!” ”Mīlas kruīza” Edmunds – atgriezies no Anglijas, lai veidotu ģimeni mājās
Dmitrijs Suļžics/f64

Kamēr citi laimes meklējumos izbrauc no Latvijas, Edmunds Sviķis pēc Anglijā nostrādāta perioda ir atgriezies mājās – lai sāktu jaunu dzīvi un veidotu ģimeni. Un kāpēc gan neizmēģināt laimi ”Mīlas kruīzā”?

Edmundu noteikti var dēvēt par naskāko kruīzā braucēju. Viņš sevi ”Mīlas kruīzam” pieteica kā ”pikantu piedzīvojumu meklētāju”, un to, ka laiku velti netērē, pierādīja, savaldzinot un uzaicinot uz kajīti baudīt kokteili skaisto Anitu vēl pirms kuģis bija izkustējies no Rīgas. Kopš tā laika pāris ir nešķirams.

Sarunā ar Skaties.lv Edmunds uzreiz steidz skaidrot, – viņš esot nopietns puisis ar godīgiem nolūkiem. Pieteikumu ”Mīlas kruīzam” viņa vietā uzrakstījusi māsa, kurai jau ir pozitīva pieredze šovos – viņa filmējusies ”Precētie pret brīvajiem”.

Un Edmunds māsai var teikt tikai paldies par pieteikumu, lai gan par pikantajiem piedzīvojumiem māšele pārspīlējusi. Viņš ”Mīlas kruīzā” dodas ar nopietniem nolūkiem.

”Jau skatoties bildes, zināju, – ja kāda patiks, tā būs Anita. Zināju no sākuma,” neslēpj Edmunds. Jā, viņš esot no tiem vīriešiem, kuriem patīk blondīnes.

”Mans meiteņu tips – blondīnes. Iepriekšējā draudzene bija blondīne. Tas, kas man patīk, tas man patīk – neuzskatu, ka šajā ziņā kas jāmaina,” smejas Edmunds.

Nu jau kādu laiku komunikablais puisis ir viens. Desmit gadus nostrādāts Anglijā, un vien pirms diviem mēnešiem Edmunds atgriezies mājās.

”Darbs tur, Anglijā, bija. Taču viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc atgriezos – gribēju mainīt dzīvi un nodibināt ģimeni. Tur nebija tās iespējas.

Šo divu mēnešu laikā jau šur tur esmu pabijis, šo to izdarījis. Sajūta tāda, ka Latvijā tā dzīve tomēr raitāk rit uz priekšu,” spriež Edmunds.

Un viņš ir gatavs jaunam, pozitīvam sākumam! Kamēr citi turpina gausties par grūto dzīvi Latvijā, Edmunds te redz iespējas.

”Dzīve šeit, Latvijā, ir. Galvenais atrast labu darbu un pelnīt naudu. Tas ir grūtākais, un tāpēc cilvēki brauc prom. Viss cits jau te, Latvijā, mums ir.

Ja man izdosies te atrast labu darbu, es noteikti palikšu. Laiks rādīs, kā būs. Pagaidām esmu atbraucis šeit, gribu izmēģināt dzīvi Latvijā.

Sākums ir labs – darbs ir atrasts, esmu aizbraucis šādā jaukā ceļojumā ar ”Mīlas kruīzu”. Daudzsološs sākums,” tā Edmunds.

Puisis Stokholmā jau pabijis, taču tas bijis 20 gadus atpakaļ.

”Biju pavisam maziņš, braucu ar mūzikas skolu. Principā ļoti maz no tā atceros, var teikt, ka šis ir tāds pirmais īstais brauciens,” tā Edmunds.

Kā viņam veiksies un vai ar Anitu izveidosies kas nopietns? Seko līdzi ”Mīlas kruīza” kaislībām Skaties.lv!

6 komentāri