Dzīve pēc ”Mīlas kruīza”: Mairis Daiļais nokļuvis slavas virsotnē

5 komentāri
Dzīve pēc ”Mīlas kruīza”: Mairis Daiļais nokļuvis slavas virsotnē
Lauris Matulis/Skaties.lv

Kopš šova ”Mīlas kruīzs” noslēguma pagājuši jau vairāki mēneši, bet dalībnieks Mairis Daiļais Liepiņš joprojām izjūt tā pozitīvās sekas. Dzejnieks ieradās Skaties.lv redakcijā, lai dāvātu šova veidotājiem savu jaunāko vārsmu krājumu un pastāstītu, kā viņa popularitāte turpina augt augumā.

Vasaras sākumā Mairis prezentēja dzejas krājumu ”Laika dzirkstis”, un jau tagad var priecīgi ziņot – interese par viņa dzeju esot liela un grāmatas tiek izpirktas.

”Pēc ”Mīlas kruīza” bija neliela atelpa, pārdomas, un tad jau mani ievilka vairākos šovos un lielos projektos. Šobrīd patiešām ir tā, ka regulāri braukāju no Tukuma uz Rīgu, filmējos, parakstu līgumus, sniedzu intervijas. Un man šis ritms patīk,” neslēpj Mairis, atklājot, ka ar īpašu prieku piedalītos kādā ekstrēmā šovā.

Fanu interese turpina augt augumā – Mairis smejoties atceras gadījumu, kad, braucot vilcienā, sācis sarakstīties ar fani, kura, kā galu galā izrādījies, sēdējusi tajā pašā vagonā! ”Smaids un pārsteigums visai dienai,” par atbalstītāju uzmanību priecājas dzejnieks un šovu zvaigzne.

Mairim ir jaunumi arī privātajā dzīvē – pajukušas viņa attiecības ar ”Saimnieks meklē sievu” iepazīto Signi.  ”Pēdējā laikā sākām mazāk sazināties, vairs nebija tas. Man ir aizdomas, ka viņa atgriezās pie bijušā – es darīju visu, bet no viņas vairs nebija atsaucības,” neslēpj Mairis.

Taču viņš neskumst – par meiteņu uzmanību Mairis nudien nevar sūdzēties un jau bijis uz veselu rindu randiņu! Un, jā, gatavs atkal meklēt mīlu kameru priekšā. Kāpēc lai neaizbrauktu vēl kādā ”Mīlas kruīzā”?

 

5 komentāri