Dziesmu šovā Sanāciet, sadziediet! piedalās vēl viena TV Zvaigzne; uzvar Sigurds

Pievienot komentāru
Dziesmu šovā Sanāciet, sadziediet! piedalās vēl viena TV Zvaigzne; uzvar Sigurds
Foto: Reinis Oliņš

Jau otrajā Sanāciet, sadziediet! dziesmu šovā piedalījies kāds no realitātes šova TV Zvaigzne dalībniekiem, un šoreiz tā bija fināliste Linda Sevastjanova, taču viņai atšķirībā no Alda Grandāna, kurš pamanījās uzvarēt, neveicās tik labi. Šoreiz pirmo vietu un Galactico dāvanu karti 200 eiro vērtībā ieguva Sigurds.

Cielaviņai skanot, kā jau ierasts, no zāles tika izvēlēti seši dalībnieki, kuri tad cīnīsies par galveno balvu – Mogo superkausu, kā arī tirdzniecības centru tīkla Galactico dāvanu karti. Šā vakara šovā, kā jau visos iepriekšējos pierasts, skanēja pazīstama latviešu mūziku, piemēram, Nepārmet man, Ķiršu lietus, Lingas Nāc dejot, kā arī Princesīte un daudzas citas.

Līdz finālam spēja aizkļūt jau pieminētais Sigurds, kuram savs pārākums bija jāparāda pret sīvo pretiniece Ilvu, kas viņam arī veiksmīgi izdevās. Pirms finiša svilpes viņam vēl tikai bija jānodzied Turaidas Rozes Svētku diena, un sarkanie baloni varēja krist studijā, kā arī tika ienesta Galactico dāvanu karte 200 eiro vērtībā, kas, kā ierasts, pienākas vakara uzvarētājam.