Dziedātāja Līga Robežniece uzmirdz Go3 vīna šovā

Pievienot komentāru

Nākamās paaudzes televīzijas Go3 oriģinālšovā ”Vīns, divi – gatavs!”, kurā apvienoti kulinārās pasaules un vīnzinības knifiņi un kas tapis sadarbībā ar vīna tirdzniecības platformu “Bevino” un Rīgas centrāltirgu, katru nedēļu divas Latvijā zināmas personības cenšas pagatavot visatbilstošāko ēdienu vīnam. Šova otrajā sērijā tiekas divi skatuves mākslinieki – pazīstamais aktieris Andris Bulis un dziedātāja Līga Robežniece.

Andris Bulis nolēmis gatavot pastu ar dārzeņiem un lasi, bet Līga – garneļu salātus ar kazas sieru un maizes grauzdiņiem.

“Pirmkārt! Man bija prieks būt kopā ar tik kolorītiem profiņiem un īpaši ar Andri, kuru ļoti cienu kā aktieri un cilvēku, kurš ir nepārtrauktā kustībā un attīstībā. Tunelis mūs vienoja. Daudz izaicinošu un gandarījumu nesošu lomu tev, Andž!” par piedzīvoto šovā “Vīns, divi – gatavs!” teic Līga.

“Kad biju padsmitgadniece, kā arī vēlāk, gatavojot ēdienu, bieži iedomājos, ka mani filmē, un es stāstu, kā gatavoju maltīti. Es dievinu ēdiena gatavošanu – lēnu un ar vienmēr “garīgajam” atbilstošu mūziku vai filmu fonā. Šis šovs bija izaicinājums, jo nepārzinu tirgus piedāvājumu, bet vīna kultūrā vēl nekad nebiju tā riktīgi iedziļinājusies,” stāsta Robežniece.

Kā skaidro dziedātāja, pirms dalības šovā viņa bijusi “vīna cienītāja ar mērauklu – garšo vai negaršo/aizmirstos jau no pirmā malka vai saviebjos”.

“Pateicoties šovam, es tagad daudz ilgāk uzturos pie vīna plaukta, izlasot, no kura reģiona, kāda šķirne un tā tālāk. Tas, ko gribētu vēl uzzināt, vai ir kāda vietne, kur uzzināt, kur un kad ir bijis labais gads.

Mans mērķis bija izbaudīt procesu un iemācīties ko jaunu. Es to piepildīju! Liels paldies!” saka Līga Robežniece.

Ēdienu gatavošana notiks pavāra Reiņa Čerņajeva un vīnziņa Roberta Brencēna vadībā. Kuram šajā sacensībā veiksies labāk, noskaidro šovā ”Vīns, divi – gatavs!” nākamās paaudzes televīzijā Go3!