18 komentāri
Dzērumu pārītis pošas kāzām? Lauras un Mārtiņa tuvinieki nāk klajā ar pārsteidzošiem jaunumiem
Privātais arhīvs

Uzmanības centrā atkal nonācis ”Patiesības spoguļa” fanu mīlētākais pārītis – Laura Amola un Mārtiņš Bankevics no Dzērumiem. Ziņai par šķiršanos sekoja baumas par to, ka abi tomēr izlēmuši palikt kopā, bet nu Skaties.lv saņēmis pavisam priecīgas ziņas – pāris augustā precas!

Fani nespēj rimties – lai kur Laura un Mārtiņš dotos, tiem seko sabiedrības modrā acs. Tieši līdzcilvēki bija tie, kuri piefiksēja, ka pārītis atkal kopā, un steidza par to ziņot Skaties.lv.

Bildes no abu mīļās atpūtas lielveikalā skati te!

Ceturtdienas, 1. jūnija, vakarā ar Skaties.lv sazinājās kāda pārim tuvu stāvoša persona, kura stādījās priekšā, bet lūdza savu vārdu neminēt. Skaties.lv pārliecinājās, ka informators patiešām ir pāra tuvinieks un nav viltvārdis.

Lūk, kas viņam sakāms.

”Lai beigtos visas baumas, gribu pastāstīt, ka Laura un Mārtiņš tiešām ir atkal kopā. Pēc īsās šķiršanās abi saprata, cik viens otram svarīgi.

Laura un Mārtiņš ir izlēmuši precēties. Ir jau nolikts datums augustā. Šonedēļ viņi abi bija Dzimtsarakstu nodaļā un pieteica datumu,” Skaties.lv atklāj informators.

Foto: dzīve Dzērumu ciematiņā

Kā atklāj zinātājs, Mārtiņa un Lauras sāga esot kā Romeo un Džuljetas stāsts – abi jaunieši viens otru dikti mīlot, taču ir atsevišķi radinieki, kuri pret šīm attiecībām iebilst un mēģina pāri šķirt.

Tieši šī iemesla dēļ abi izdomājuši beidzot mīt gredzenus, lai neviens vairs neko nespētu nodarīt šai skaistajai savienībai.

”Jūs taču redzējāt, cik mīļi abi izskatās aculiecinieka bildē lielveikalā?  Viņi tur izskatās tik laimīgi, tādu laimi nevar notēlot. Tā bilde ir patiesība! Viss cits ap šo pāri ir meli un intrigas,” tā informators.

Kāpēc viņus sauc par Dzērumu pāri? Lasi te!

Foto: mīļā pārīša gaitas šovā

TOP komentāri

 • Indra Sileniece
 • nu jau atkal...
  +8 +8 0

  nu jau atkal...

  Tad jau jāgaida spams ar lūgumiem samesties kāzām, jo pašiem rokas par īsām tām sapelnīt naudu, ne? Jo nevar tak pa prasto, vajag ar vērienu. Pēc tam būs nākamā sērija - "Mēs gaidām bērnu!"
 • Laura Phoebe Petersone
  +6 +5 -1

  Laura Phoebe Petersone

  Just STFU. Vai tiešām visiem jazin ko vecu šovu dalibnieki dara? Vienu reizi paspīdēja ekrāna un pietiek cik var?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl