Dzelzīša šova Linda skaidro, kā pamanījusies aizmigt Laura gultā

9 komentāri

Šovā ”Randiņš ar Dzelzīti” neiztikt bez dāmu intrigām un nesaprotamām rīcībām, lai tikai iemantotu vecpuiša uzmanību. Šoreiz izcēlās Linda, kura pamanījās aizmigt aktiera Laura Dzelzīša gultā!

Lindas prombūtni pamanīja Elīna, Līga un Doloresa, dodoties meklēt draudzeni. Ātri vien viņas atrada Lindu vecpuiša gultā un bija pārsteigtas!

Dzelzīša šova Linda: Mani priecē Laura dzīves redzējums, sirsnīgums un ģimenisko vērtību aktualizācija

”Kāpēc savā gultā neguļ? Dīvaini! Pieaugusi, nopietna sieviete. Ko viņa gaidīja, ka atbrauks Lauris un līdīs blakus gultiņā, nedomāju viss, viņš jau ar Baibu gultiņā guļ,” joko Doloresa, nesaprotot, ko tik ilgi var darīt randiņā.

Situāciju Linda paskaidroja, sakot, ka paēdusi vakariņas un uznācis atslābums. Tālu bija jāiet līdz otrajai mājiņai, kur otrajā stāvā ir viņas gulta. Tāpat viņai bija sarunāts ar meitenēm iet uz jūru, tāpēc izvēlējusies īsāko ceļu, lai atpūstos pirms jūras un pagulējusi Laura gultā.

”Dzelzīša spilveni nesmaržo. Tīra gultas veļa, tas ir labākais. No dažādiem veļas mīkstinātājiem, pulveriem man grūti aizmigt, te bija ļoti labvēlīgi apstākļi miegam,” smejas Linda.

Jaunāko šova ”Randiņš ar Dzelzīti” sēriju skaties jau pēc nedēļas – 24. septembrī!

9 komentāri