Dzelzīša šova Baiba piekritusi vilkt kāzu kleitu, jo bijusi droša, ka Lauris neatnāks, ne pie viņas, ne pie Doloresas

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

0 Komentāru
Dzelzīša šova Baiba piekritusi vilkt kāzu kleitu, jo bijusi droša, ka Lauris neatnāks, ne pie viņas, ne pie Doloresas
PUBLICITĀTES FOTO

Ir noslēdzies vasaras karstākais šovs ”Randiņš ar Dzelzīti”, kur par aktiera Laura Dzelzīša sirdi sacentās divas finālistes – Baiba un Doloresa. Dāmas kāzu kleitās gaidīja vecpuisi pie altāra, bet viņš, kā ”vientuļais vilks”, neizvēlējās nevienu no dalībniecēm. Baiba, velkot kleitu, bijusi droša, ka Lauris neatnāks ne pie vienas, ne pie otras, tāpat arī viņa nebūtu bijusi gatava apprecēties.

Sarunā ar portālu Skaties.lv Baiba stāsta, ka nav zinājusi, kas viņu sagaida finālā, bet kaut kādas domas un nojausmas galvā šaudījušās. Šova dalībniece neslēpj, ka pa ceļam uz Jaunmoku pili kopā ar Doloresu nedaudz drosmei iedzērušas.

Lauris Dzelzītis izdara izvēli! Baiba un Doloresa nesagaida vecpuisi pie altāra

Dzelzīša šova Baiba: Nezinu, ko nozīmē mīlēt cilvēku ārpus ģimenes un tuvāko draugu loka

Kad bijusi Baibas kārta, doties pie šova vadītāja Laura Subatnieka, viņa kāzu kleitu jau pamanījusi un nodomājusi, ja jau viņa ir šovā, tad kāpēc gan neiet līdz galam? Baiba nav domājusi par to vai Lauris atnāks, vai neatnāks, viņa bijusi saviļņota par iespēju – uzvilkt kāzu kleitu.

”Izbaudīju procesu un kārtīgi sevi nopētīju baltajā kleitā, kura man ļoti spieda, tomēr pieturējos pie domas – ja jau esmu te, tad jātaisa šovs līdz galam. Man jāatzīstas, ka realitātē es biju pirmā, kura kleitu saņēma, mani saposa un tad nāca Doloresa. Lai mēs nesatiktos, man bija jāsēž turpat blakus telpā, tur es biju viena pati ļoti ilgu laiku. Kleita gaužām spieda, bija grūti elpot un tas bija brīdis, kad pirmo reizi aizdomājos par to, kas varētu notikt turpinājumā, tajā brīdī sākās stresiņš,” atmiņās dalās Baiba.

Baiba uzsver, ka kāzu kleitā jutusies sliktu, korsete dūrusies gurnos, viņa nespējusi normāli elpot, sēžot vienatnē, viņa domājusi par to, kā ātrāk tikt ārā no kleitas.

”Apzinos, ka pie vainas bija nepareizs kleitas izmērs, bet man likās, ka tā ir kāda zīme un apdomāju pasaukt kādu, lai atnes atpakaļ manas drēbes. Šīs sajūtas tikai apstiprināja to, ka es neesmu pārliecināta, ka oficiālas laulības ir man nepieciešamas. Vienmēr esmu domājusi, lai apprecētos man būtu jāpiedzīvo maģiska mīlestība, kuru rāda filmās. Neticu, ka ar mani kas tāds varētu notikt,” atklāti paziņo Baiba.

Foto: PUBLICITĀTES FOTO

Šova fināliste bijusi droša, ka Lauris nenāks ne pie vienas no viņām, tāpēc piekritusi tērpties kleitā. Stāvot kopā ar mācītāju bijis stress. Tad viņa dzirdējusi producentu čukstus un pamanījusi tālumā Lauri.

”Manā galvā šaudījās simtiem domu, un es nezināju, ko lai iesāk, skriet viņam pretī, bļaut, lai bēg, jo es bēgu? Gaidīt, kad viņš atnāks un teikt, ka mācītāja pakalpojumi nebūs nepieciešami? Es pat meklēju vietiņu pa kuru sākt skriet prom, taču mana kleita bija pārāk liela un izeju bija aizsprostojušas kameras, tāpēc tas nebija variants. Tā nu es tur stresā stāvēju un sāku smieties, jo vienkārši nesapratu, ko lai iesāk. Tad Lauris apstājās, mēs pamājām viens otram un viņš aizgāja. Jutos atvieglota un gandrīz skrējienā devos atpakaļ uz pili, jo vēlējos pārģērbties,” smejas Baiba.

Villā Baiba no Laura atvadījusies kā no drauga, viņa priecājas, ka šova laikā bija iespēja iepazīt gan Lauri, gan meitenes, gan filmēšanas grupu, tāpēc viņa domā, ka šovā nav ne uzvarētāju, ne zaudētāju.

Baiba atceras, kad Jaunmoku pilī viņa un Doloresa vienu otru ieraudzījušas, tad kā filmās skrējušas viena pie otras, un priecājušās, ka ir šo visu pārdzīvojušas. Vēlāk villā viņas svinējušas skumjas par to, ka šovs ir galā, kā arī prieku par to, ka var doties mājās.

”Esmu bijusi ne īpaši laimīgās attiecībās, tāpēc mesties jaunās man ir milzīgs izaicinājums. Domāju, ka iepriekšējā pieredze un neuzticība cilvēkiem man neļauj atvērties, tāpēc arī pati neeju pa pilsētu un nemeklēju attiecības. Šobrīd man nav otrās pusītes. Es ticu – ja būs lemts, tad liktenis visu sakārtos un divi cilvēki atradīs ceļu viens pie otra,” tā Baiba.

0 Komentāru