Dzelzīša šova Baiba: Nezinu, ko nozīmē mīlēt cilvēku ārpus ģimenes un tuvāko draugu loka

Baiba Gāliņa

Autors: Baiba Gāliņa

3 komentāri
Dzelzīša šova Baiba: Nezinu, ko nozīmē mīlēt cilvēku ārpus ģimenes un tuvāko draugu loka
PUBLICITĀTES FOTO

Šova ”Randiņš ar Dzelzīti” fināliste Baiba Bērziņa cīņu par aktiera Laura Dzelzīša uzmanību uzsāka vēlāk nekā pārējās dāmas, bet prata izcīnīt ne vienu vien uzvaru. Baiba sevi dēvē par vienpati, kura nezina, kā tas ir mīlēt kādu ārpus ģimenes un tuvāko draugu loka. Iepazīsti šova noslēpumaināko dalībnieci Baibu!

Sarunā ar portālu Skaties.lv Baiba atklāj, ka pati nepieteicās dalībai šovā ”Randiņš ar Dzelzīti”. Vienā no karstākajām jūlija dienām viņa bijusi darbā un saņēmusi zvanu no producentiem. Sākumā viņai licies, ka kāds ākstās, bet tad viņai priekšā sāka lasīt it kā fragmentu no viņas anketas. Baiba atteica dalību, bet ciemos bija atlidojusi mamma, kura kopā ar citiem ģimenes locekļiem – aicināja piedalīties.

Baiba negribīgi sazvanījusies ar producentiem, saprotot, ka otrreiz šāda izdevība netiks piedāvāta un ļāvās avantūrai.

Šova dalībniece nevar droši apgalvot, ka pazīst patieso Lauri Dzelzīti, bet ir pārliecināta, ka kādu daļu no vecpuiša patiesās personības ir iepazinusi.

”Nedomāju, ka iepazīt cilvēku iespējams tik īsā laika posmā, tomēr šādas tādas nianses var izprast. Man jāatzīst, ka no visām dalībniecēm tieši es kopā ar Lauri pavadīju visvairāk laika, jo visur braucām kopā. Randiņi bija patālu no villas un sagadījās tā, ka mēs vienkārši devāmies uz šīm vietām ar savām automašīnām divi vien un runājām par attiecībām un dzīvi kopumā. Mūsu sarunas vedās dabīgi. Mēs katrs spēlējam kaut kādu lomu pašu dzīvēs, taču man gribētos domāt, ka Lauris bija patiess savās domās un izjūtās, jo es tāda biju,” tā Baiba.

Stāstot par vēlāku ierašanos šovā, Baiba saka, ka nebēdā, ka nav bijusi šovā no pirmās dienas. Viņai ne īpaši patika uzdevumi, tāpēc viņa ļoti priecājas, ka no tiem izsprukusi.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

Jau pirmajā šova raidījumā Baibai nācās sev “pārkāpt pāri” un cīnīties ar stresu. Viņai ir bail no spokiem un citām paranormālām lietām, tas radījis trauksmes sajūtu. Stirnu muižā, kur notiek “spoku medības”, viņi ieradušies stundu pirms tumsas un nācies kopā ar “spoku medniekiem” gaidīt, kad iestāsies tumsa, tas radījis papildus satraukumu.

”Brīdī, kad spēru kāju pāri muižas slieksnim, manas bailes vienkārši pagaisa. Sapratu, ka te nav no kā baidīties un viss. Mums pat dažos brīžos smiekli nāca, kad mūs atstāja uz pusstundu divatā sēdēt tukšajā istabā, Lauris stāstīja anekdotes un mēs smējāmies. Jāsaka, ka šī pieredze mani ir izmācījusi, jo tagad nepavisam nebaidos iet pusnaktī pastaigā ar suni, tajos brīžos atceros to, ko piedzīvojām muižā,” smaida Baiba.

Šova dalībniece sevi dēvē par vienpati, viņai ir ļoti grūti iepazīties ar jauniem cilvēkiem, īpaši sievietēm. Viņa ļoti baidījusies tieši no pirmās tikšanās ar dāmām un tas brīdis līdz šim arī bijis tas, ko viņai visgrūtāk skatīties. Baibai nepieciešama sava gaisa telpa, kurā viņa praktiski nevienu neielauž. Neskatoties uz to, viņa ir pietiekami atraktīva, lai iedzīvotos.

Foto: PRIVĀTAIS ARHĪVS

”Noteikti nevaru teikt, ka jutos kā viena pret visiem. Nejutos īpaši gaidīta visa šova laikā, taču tas nebija tā uzspiesti. Nemāku to tā īsti noraksturot, tomēr ar meitenēm sadraudzējos un reizi pa reizei sazinos ar Lindu, taču īpašāka saikne man izveidojusies ar manu fināla māsiņu Doloresu,” šova aizkulises atklāj Baiba.

Baiba ir droša, ka nav tāda vīrieša ideāla, viņa uzskata, ka, vai nu tev cilvēks kaut kā piesaista, vai arī nē. Tāpēc arī Lauris nav viņas ideālais vīrietis, jo viņai vienkārši nav tāda ideāla.

Šova dalībniecei ir vīrieša tipāžs, kas viņu uzrunā, tas ir vīrietis, kurš ir ļoti līdzīgs Pola Valkera atveidotajam tēlam filmā ”Fast and Furious”. Viņam noteikti patīk automašīnas, viņš vairāk ir kā sliktais tēls, taču dziļi sirdī ļoti dvēselisks un ar stingrām vērtībām.

Runājot par iepazīšanos ar vīriešiem, Baiba vēlas saprast, kur mūsdienu pasaules modelī var iepazīties. Bārus un klubus viņa izslēdz pandēmijas dēļ, dažādās aplikācijās viņa nav un droši vien arī nekad nebūs.

Baiba ir bijusi tā, kura sper pirmo soli, taču ir diezgan vecmodīga un vēlas, lai vīrietis iekaro viņu. Vīrietis jau no dabas ir mednieks un sieviete ir tā, kurai jāļaujas. Ja notiek otrādi, tad parasti viņai ļoti ātri apnīk un šiem centieniem tiek atmests ar roku.

”Mēs dzīvojam laikmetā, kad ir iespējama gan karjera, gan paralēli mīlestība. Tieši tāpēc vēlētos, lai man blakus ir cilvēks, ar kuru kopā iespējams augt un attīstīties ne tikai garīgi, bet arī karjerā. No dzīves jāņem viss, ko tā piedāvā – ja ir iespēja būvēt karjeru, tad jādara tas, ja atnāk mīlestība, jāķer tā,” apņēmīgi nosaka Baiba.

Baiba atzīstas, ka nezina, ko nozīmē mīlēt cilvēku ārpus ģimenes un tuvāko draugu loka. Viņa ir bijusi iemīlējusies, tomēr tā mīlestība nav bijusi īpaši pareiza un laika gaitā pazudusi. Viņa ir redzējusi mīlestību citos, taču nekad nav domājusi, ka ar viņu tā varētu notikt.

”Esmu iemācījusies būt ar sevi un būt ar sevi mierā. Man it nemaz nav grūti doties vienai pastaigā, aiziet papusdienot vai piektdienas vakarā palikt mājās. Tas nav nācis viegli, ir daudz jāstrādā ar sevi un jāizprot kādi cilvēki ir man blakus un ar ko vēlos pavadīt kopā savu dārgo laiku. Vientulībai no būšanas vienam ir milzīga atšķirība, tieši tāpēc labāk esmu viena, nekā izniekoju laiku mokošās attiecībās. Tomēr nevarētu teikt, ka nevēlētos cilvēku sev blakus, kopā jau ir jautrāk un ir brīži, kad sagribas, lai kāds vienkārši ar tevi ir,” aizdomājas Baiba.

3 komentāri