Drosmīgi foto: Mīlas šova Dana kaila meditē ezera krastā

19 komentāri
Drosmīgi foto: Mīlas šova Dana kaila meditē ezera krastā
SIMONA BAHA-PALSIŅA

Šovā ”Nākamā pietura: Mīlestība” iepazinām erotiskā satura veidotāju Danu, kura nekautrējas no sava ķermeņa ne kameru priekšā, ne ikdienā. Šoreiz Dana pārsteigusi sociālā tīkla ”Instagram” sekotājus ar kailumu un meditāciju.

Dana publisko vairākus kadrus, izrādot gan meditāciju, koku apskaušanu, kas palīdz viņai atmodināt dievišķo, sievišķo enerģiju.

Mīlas šova Danai žēl, ka daudzas dāmas dzīves laikā tā arī nav izjutušas orgasmu un sasniegušas baudas virsotnes

”Neuzņemu nāves, baiļu un moku enerģiju no dzīvnieku līķiem.” Mīlas šova Dana par pievēršanos vegānismam

Sieviete ikrīta aktivitātes veic kaila – meditē, peldas, pastaigājas gar ezeru, viss tāpēc, ka visērtāk Dana jūtas tieši bez apģērba.

”Kails ķermenis ir brīvība. Tā ir daba. Es esmu daba. Man patīk vērot savu ķermeni, kā tas plūst, visus tā izliekumus un skaistās līnijas. Patīk vērot arī citus ķermeņus, mēs katrs esam tik atšķirīgi un īpaši, tik skaisti,” tā Dana.

Daiļava turpmāko mēnesi modīsies vēl pirms saules, lai paspētu doties ārā un būtu iespēja sveikt pirmos saules starus – sasildot savu ķermeni.

”Koks kokā, meža feja, es esmu daba, kā vēl šo bilžu karuseli varētu nosaukt,” jautā Dana.

Šova dalībniece neslēpj, ka pēdējā laikā vienīgā vieta, kur viņa rod mieru, ir daba – pazūd trokšņi, domas, bailes, šaubas, nedrošība. Pie dabas viņa jūtas klātesoša un drošībā.

”Pašapmierināšanos varu rādīt kad, kā un kam vēlos.” Mīlas šova Dana par erotiskā satura veidošanu

19 komentāri