Drosmīga atzīšanās: smukajai Vladai jau gadu nav bijis seksa

14 komentāri

Šova ”Blonde Voyage” ceturtajā sērijā pie meitenēm ieradās seksa un attiecību eksperts Edgars Toretto, kurš izaicināja meitenes atbildēt uz visai privātiem jautājumiem. Drosmīgā Vlada Ivanovska nekautrējās kameru priekšā paziņot, – viņa jau gadu ir brīva meitene un arī intīmām attiecībām šajā laikā nav ļāvusies.

Toretto meitenes izaicināja uz atklātības spēli, un viens no jautājumiem, kurš tika uzdots Vladai, bija pavisam tiešs – cik sen tev nav bijis vīrietis?

”Cik sen man nav bijis vīrietis? Gadu,” droši atbildēja Vlada.

”Tātad gadu nav bijis arī seksa?” metās noskaidrot Toretto, uz ko Vlada bez mazākās vilcināšanās atbildēja apstiprinoši, piebilstot, ka tas nenozīmē, ka viņa ”līdīs virsū meitenei” – šova dalībnieces var nesatraukties.

Vladu var savaldzināt, aizvedot uz ”Makdonaldu”! Vairāk lasi TE!

Kā sarunā ar Skaties.lv atklāj Vlada, viņa ir no meitenēm, kura neatdosies kuram katram – vienas nakts sakari nav tas, ko viņa meklē.

”Vīrieši Rīgā, redzot simpātisku sievieti, uzreiz uzprasās uz kaut ko vairāk. Uzreiz. Nezinu, vai tas tā notiek visur vai tikai pie mums Rīgā.

Mani tas ļoti atbaida. Uzreiz saku – nu, nebūs, vecīt,” novērojumos par Rīgas puišiem dalās Vlada.

Jā, meitenei patīk ģērbties īsos šortiņos un pieguļošos tērpos, taču tas tiek darīts komforta vārdā, ne tāpēc, lai dotu pikantus mājienus vīriem.

”Neesmu tā meitene, kura uzreiz dos vairāk,” uzsver Vlada, ”Uzskatu, ka vīrieši Rīgā ir ļoti pašpārliecināti. Viņi domā, ka izteiks pāris komplimentus un viss notiks. Ne ar mani.”

14 komentāri