DJ Rudd paziņo, ka šogad ”Eirovīzijas” atlasē automātiski uzvarēs Markus Riva

14 komentāri
DJ Rudd paziņo, ka šogad ”Eirovīzijas” atlasē automātiski uzvarēs Markus Riva
LAURIS VĪKSNE

Lieliem soļiem Latvijai tuvojas ”Eirovīzijas” prieki – dziesmu draugi nepacietīgi gaida ziņas par nacionālo atlašu kārtību un šī gada pretendentiem. Lai arī kandidātu saraksts vēl nav izsludināts, tikai retais vairs apšauba to, ka tajā būs Markus Riva. Vēl vairāk – pašmāju atlases ilggadējais eksperts DJ Rudd nupat nācis klajā ar paziņojumu, ka Rivu jau var saukt par šī gada uzvarētāju konkursā.

Šogad ”Eirovīzija” notiks Nīderlandē, Roterdamā, un Latvija ir apstiprinājusi savu dalību tajā.

Drīzumā tradicionāli vajadzētu sākties pašmāju atlasēm, tiesa, vēl nav oficiāli zināms, kāda šogad būs atlašu kārtība un kas ir dalībnieku sarakstā.

Viens no ilggadējajiem Latvijas ”Eirovīzijas” atlases ekspertiem bija Rūdolfs Budze jeb DJ Rudd. Nupat viņš paziņojis, ka šogad nebūs starp tiem, kuri palīdzēs atrast Latvijas eirodziesmu.

”Šogad mani žūrijā neredzēsiet. Tas, protams, nozīmē automātisku uzvaru Markum, kas, savukārt, garantē Latvijai iekļūšanu ”Eirovīzijas” finālā. Tātad – laimi,” asprātīgu paziņojumu savā ”Facebook” profilā publiskojis Rūdolfs.

Viņš pēc tam gan piebildis, ka ne par ko neļaunojas un vēl veiksmi, kā Markum tā citiem šī gada konkursantiem.

Jokā ir daļa patiesības, jo, kā labi zina ”Eirovīzijas” fani, skatītāju mīlulis Markus Riva gadu no gada paliek ”ar garu degunu” ”Eirovīzijas” atlasēs tieši žūrijas dēļ.

Pagājušā gada nacionālās atlases balsojums bija kulminācija fanu dusmām. Skatītāji par savu absolūto favorītu dažādās balsošanas platformās izvēlējās Rivu, taču žūrija viņu pamatīgi iegāza, ievietojot vienā no zemākajām vietām un sūtot uz Telavivu vēl vienu mūzikas draugiem maz pazīstamu apvienību – ”Carousel”, kura neattaisnoja uz sevi liktās cerības.

”Markus nebūs tas cilvēks, kurš padosies,” rudenī intervijā Skaties.lv, jautāts par ”Eirovīziju” nosmējās Riva.

Vēl vairāk – mūziķis uz savas jaunās apģērbu kolekcijas džemperiem kā vienu no savām 2020. gada zīmīgajām pieturām uzdrukājis Roterdamas nosaukumu – tā ir pilsēta, kur šogad notiks ”Eirovīzija”.

Lai arī Latvijas ”Eirovīzijas” kandidāti vēl nav izsludināti, Markus nupat nācis klajā ar Aminatas Savadogo sarakstītu dziesmu, un zinātāji jau spriež – tā ir mūziķa šī gada eirodziesma.
14 komentāri