Divdesmitgadnieki, kuri dzīvo no čipsiem, ”makdonaldiem” un cigaretēm: ”Patiesības spogulis” šovakar šokēs

89 komentāri
Divdesmitgadnieki, kuri dzīvo no čipsiem, ”makdonaldiem” un cigaretēm: ”Patiesības spogulis” šovakar šokēs
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šovakar  TV3 skatītājiem būs iespēja baudīt jaunā šova ”Patiesības spogulis” otro sēriju. Jau tagad zināms, ka tā būs vairāk nekā šokējoša, jo galvenajās lomās būs divi jaunieši, kam tikko pāri 20, bet kuru ikdiena sastāv no čipsiem, ”makdonaldiem” un cigarešu kalniem.

Kā pāris dzīvo pēc šova? Lasi te!

Sērijas galvenie varoņi būs 21 gadu vecā Laura un 20 gadus vecais Mārtiņš, kuri ir ļoti jauni, tāpēc neprot veidot attiecības. ”Patiesības spogulim” abi pieteikušies laikā, kad jau pašķīrušies un dzīvo atsevišķi.

Abu mīlasstāsts sācies aptuveni pirms gada, kad Mārtiņš ieraudzījis kādas simpātiskas meitenes foto populārajā portālā ”Draugiem.lv”.

Puisim meitene dikti iepatikusies, un viņš darījis visu, lai Lauru savaldzinātu. Lai arī Mārtiņam patīk meitenes ar sievišķīgām formām, Laurai liekais svars nu sāk traucēt.

Drausmīgs video – pēc 20 gadiem Lauras vietā var būt kaps! Lasi te!

Foto

Kā atklāj Mārtiņš, ”čipsi esot Lauras dzīve”. Vēl ģimenes ēdienkartē ir kola, pelmeņi, ”nageti”, bet Lauras īstākais magnēts ir ”Makdonalds”.

Laura atklāj, ka attiecību laikā tik ļoti rūpējusies par Mārtiņu, ka visu veselīgo pārtiku atdevusi viņam, kas rezultējies ar 25 kilogramiem liekā svara.

Vai zini, kāds ir Lauras svars? Lasi šeit!

”Es devu Mārtiņam veselīgo ēdienu, vārīju zupas, bet pati gāju uz ”makdonaldiem” ēst”,” neslēpj Laura. Mārtiņa problēma savukārt esot pārmērīga smēķēšana. ”Viņš pa dienu nopīpē pieci sešdesmit,” rēķina Laura.

Vai ”Patiesības spogulim” ar Ragaciema Agnesi priekšgalā izdosies glābt jauniešus no šī posta? Skaties TV3 jau šovakar 21.00!

Video

89 komentāri