”Dejo ar zvaigzni” dalībniece Marta Kalēja-Irbe nosvin pirmo kāzu gadadienu

1 komentārs
”Dejo ar zvaigzni” dalībniece Marta Kalēja-Irbe nosvin pirmo kāzu gadadienu
INSTAGRAM

2018. gada 8. augustā laulības ostā iestūrēja šova ”Dejo ar zvaigzni” dalībniece, divkārtēja Latvijas čempione sporta dejās Marta Kalēja-Irbe un dziedātājs, uzņēmējs Juris Irbe. Pirmo kāzu gadadienu pāris nosvin, publiskojot romantisku fotogrāfiju!

Pirmajā kāzu gadadienā Marta publisko fotogrāfiju, kurā redzama mīļi smaidot, mirkli pirms skūpsta. Fotogrāfija izstaro maigumu, laimi, mīlestību, rūpes un romantiku.

View this post on Instagram

V Ī R S u n S I E V A | gads rinķī #08082018 Interesanta tā sajūta, kad liekas tik daudz, bet patiesībā tik maz… Pavadot dienu no dienas kopā, risinot jautājumus, darbojoties, veidojot rituālus, priecājoties, izrunājoties, samīļojot un visādi citādi komunicējot, mēs tik ļoti iepazīstam otru vēl vairāk. Mēs augam un veidojamies. Gan katrs atsevišķi, gan abi kopā. Neaizmirstot novērtēt katru dienu, kas mums ir dota, izdzīvojot to no sirds, tverot mirkļus un piedzīvojot dažādas emocijas, mēs dzīvojam šodienā. Tas padara katru dienu interesantāku un pavisam aizdzen prom to nepabeigto sajūtu, ka šodien nekas nav noticis, nekas nav paveikts. Skaisti ir kopā būt. Un skaisti ir mīlēt. Jo tā ir pāri visam. M Ī L E S T Ī B A. ❤️

A post shared by Marta Kalēja-Irbe (@martakalejairbe) on

”Interesanta tā sajūta, kad liekas tik daudz, bet patiesībā tik maz. Pavadot dienu no dienas kopā, risinot jautājumus, darbojoties, veidojot rituālus, priecājoties, izrunājoties, samīļojot un visādi citādi komunicējot, mēs tik ļoti iepazīstam otru vēl vairāk. Mēs augam un veidojamies. Gan katrs atsevišķi, gan abi kopā,” sociālajā tīklā ”Instagram” raksta Marta.

Laulības ostā iestūrējusi ”Dejo ar zvaigzni” dalībniece Marta Kalēja

Ierakstu dejotāja turpina, sakot, ka viņa ar vīru neaizmirst novērtēt katru dienu, kas viņiem dota, izdzīvo to no sirds un piedzīvo dažādas emocijas. Pāris dzīvo šodienā!

”Tas padara katru dienu interesantāku un pavisam aizdzen prom to nepabeigto sajūtu, ka šodien nekas nav noticis, nekas nav paveikts. Skaisti ir kopā būt. Un skaisti ir mīlēt,” tā Marta.

Pasakaini foto: ”Dejo ar zvaigzni” Martas Kalējas sapņu kāzas

Pāris saderinājās 2017. gada izskaņā, neesot attiecībās pat gadu, bet jūtot, ka ir viens otram “īstie”.

2018.gada 8.augusts pārim bija īpašs, ne tikai tāpēc, ka tā bija kāzu diena, bet arī tāpēc, ka Marta un Juris paši veidoja visu savām kāzām – sākot ar ielūgumiem un beidzot ar tērpiem.

Tādā veidā panākot, ka viss, kas notiek, ko var redzēt skaistajā mīlestības dienā ir tieši tas, ko viņi vēlas.

Ir pagājis gads, kopš lielā notikuma un pāra mīlestība turpina pieņemties spēkā! Apsveicam mīlniekus pirmajā kāzu gadadienā!