”Deja ir divu cilvēku intīms process.” Pirms pamest šova ”Randiņš ar Dzelzīti” villu Linda aicina Lauri uz deju

2 komentāri

Pēc izbalsošanas Linda nesteidza uzreiz pamest šova ”Randiņš ar Dzelzīti” villu, jo vēlējās piepildīt vienu no savām iecerēm, kura neizdevās pirmajā šova raidījumā – nodejot deju kopā ar vecpuisi Lauri Dzelzīti. Kādas emocijas Laurim sagādās vilinošais piedāvājums?!

Lindai bija nodoms dejot ar vecpuisi pie viņai īpašas dziesmas, kas beigās izrādījās gana labi iet pie sirds arī Laurim.

Dzelzīša šova Linda: Mani priecē Laura dzīves redzējums, sirsnīgums un ģimenisko vērtību aktualizācija

”Deja ir divu cilvēku intīms process. Man nepatīk jau kad svešs cilvēks pieskaras. Ja jūti, ka no otras puses vēlme ir vairāk un tev nav šādas sajūtas, tad automātiski proporcionāli viņas vēlmei rodas tikpat liela pretestība,” par Lindas ierosinājumu noteica Dzelzītis.

Laurim nepatīk, ja cilvēkam ko uzspiež, otram ir jāļauj vienkārši būt, ne par katru cenu jāuzspiež vēlamais. Viņš pats nekad tā nerīkojas.

Beigu beigās Lauris piekrita pasēdēt kopā ar Lindu un noklausīties sievietei tik īpašo dziesmu. Vecpuisis sēdēja un viegli kustējās, kamēr Linda cēlās kājās un ap viņu dejoja. Bijušās šova dalībnieces dejošana radīja aktierī mulsumu.

Linda atzina, ka viņai ir jātiek galā ar to, ka kāds nevēlas darīt tā, kā viņa grib. Toties Lauris atzina, ka nevar aizliegt sievietei dejot, kā nekā – deja sagādā prieku.

2 komentāri