Debitē jauns, īpaši atklāts šovs ar ”Lauku sētas” zvaigznēm

1 komentārs
Debitē jauns, īpaši atklāts šovs ar ”Lauku sētas” zvaigznēm
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

”Lauku sētas” fani šosezon tiek lutināti tik ļoti, kā vēl nekad – ”Go3” piedāvā orģinālšovu ”Ne lauki, ne sēta”. Tā ietvaros populārie jūtūberi ”NeTikLabi” jeb Matejs un Edvīns, kuri jau izpelnījušies plašu popularitāti kā nekaunīgi ”Lauku sētas” izsmējēji, beidzot vaigu vaigā satiks pašus šova dalībniekus. Kurš kuru nu izsmies un kas atklāsies diskusijās bez bremzēm?

”Ne lauki, ne sēta” būs baudāmi ekskluzīvi ”Go3” skatītājiem piektdienās. Katru reizi pie Mateja un Edvīna ciemos ieradīsies kāds no ”Lauku sētas” septītās sezonas spilgtākajiem tēliem. Visi kopā skatīsies šova sērijas, un beidzot dalībniekiem būs iespēja atklāt to, kas TV ekrānā netika parādīts – aizkulišu intrigas, stāstus par slepenām ballītēm un patiesās mīlas kaislības, ko ”Lauku sētas” kamerām fiksēt neizdevās!

”Tik kruti!!! Tagad beidzot būs māja pilna ar pāķiem! Nevaru sagaidīt,” sajūsmu par jauno projektu pauž ”NeTikLabi” zēni.

Lai jūtūberu svinības ar provinces zvaigznēm izvērstos īpaši leģendāras, talkā nāk ”Ezītis miglā”, kuru gardie našķi un dzērieni ir teju visu pilsētas vētraināko ballīšu papildinājums.

Šovu veido ”NeTikLabi” sadarbībā ar producentu kompāniju ”Blondā cirta”.

Pirmā sērija ir jau gaisā! SPIED TE un baudi!

1 komentārs