Dāvidu izsit no sliedēm dāmas izvēle uz baznīcu doties bez krūštura

13 komentāri

Otrdienas, 21. septembra, vakarā pie kanāla TV3 skatītājiem dosies šova ”Modes skrējiens” jaunākais raidījums, un šajā reizē dalībniecēs būs jāsapošas kristībām. Viens no tērpiem īpaši samulsinās modes ekspertu Dāvidu.

Šonedēļ ”Modes skrējienā” devušās trīs dāmas – Elva Endija un Sniedze, un visas trīs saņēmušas kopīgu uzdevumu saposties kādam pavisam svinīgam notikumam – kristībām baznīcā. Meitenes uzdevumu godam izpildījušas, un savu veikumu atrāda modes ekspertiem.

Kristībām visdrosmīgāk apģērbties izvēlējusies Sniedze – jaunā sieviete nolēmusi iztikt bez krūštura.

”Neviens te nav akls, un es runāšu, kā tas ir,” saka Dāvids. ”Kāpēc jums nav krūštura?” Sniedzei jautā modes mākslinieks. Viņš neslēpj, ka izvēle, dodoties uz kristībām baznīcā, zem apģērba nevilkt krūšturi viņu ļoti samulsinājusi.

”Mums ar Anitu ļoti krasi atšķīrās viedoklis. Bet tad es sapratu, ka, iejūtoties meitenes ādā, kā viņa redz šo pasākumu, es pat domāju, ka tik daudz pie modes nevajadzētu piekasīties, ka ļaut viņai tādai tur arī stāvēt baznīcas stūrī, un viss beigtos labi, ja vien mācītājs nebūtu jauns vīrietis un neredzētu to, ko redzēju es,” spriež Dāvids.

Šovu ”Modes skrējiens” skaties otrdienu vakaros kanālā TV3 un jebkurā laikā nākamās paaudzes televīzijā Go3!

13 komentāri