Dāvids TV3 modes šovā asi un nesaudzīgi kritizē jauno “influenceru” imidžu

8 komentāri

Otrdienas, 24. augusta, vakarā TV3 skatītāju vērtējumam tika nodots jaunā modes šova ”Modes skrējiens” otrais raidījums, un tajā neparastajā sacensībā metās trīs spilgtas dāmas – vietējās “influenceres” Endija Kalniņa, Santa Buša un Lidija Ņižņikova. Finālā modes eksperti nebija pārāk vēlīgi pret divām šova dalībniecēm un viņu izvēlētajiem tērpiem.

Endija ikdienā dod priekšroku klasiskajam ģērbšanās stilam, Lidija labprāt izvēlas košas un krāsainas drēbes, savukārt Santa ģērbjas moderni, bet tajā pašā laikā arī pieklājīgi. Šova laikā viņām tika dots uzdevums trīs stundu laikā par kopējo budžetu 1000 eiro saposties ”Instagram” fotosesijai, par ko vislielāko jūsmu izrādīja Endija.

Ne bez piepūles, jautriem brīžiem, nelielas panikas meitenes bija sagādājušas sev tērpus īpašajam notikumam. Pirmā savu tērpu atrādīja Lida, un viņa neslēpa, ka pašai sevis izvēlētais košais apģērbs ļoti patīk.

”Tādus cilvēkus, kas ģērbtos šādi, nepazīstu, nekad neesmu tādus redzējis dzīvē, saticis. Es domāju, ka tādi mīt kino Holivudā un laikam Maskačkā,” par Lidas izvēlēto apģērba salikumu pārsteigts bija Dāvids.

Modes mākslinieka uzmanību izpelnījās arī saulesbrilles: ”Izskatās, ka bērnu veikalā dabūjusi brilles. Kad noņem nost, acis kā līdakai uz priekšu.”

Kā sprieda Santa, kurai savs tērps bija jādemonstrē nākamajai, Dāvida komentāri bijuši ļoti skarbi un nejauki. Arī Endija negribēja piekrist slavenā modes eksperta teiktajam.

”Meitene visā visumā ir jauka. Katra lieta atsevišķi izskatās ļoti okei. Viņai ir ģeniālas īpašības atrast to, no kā asiņo acis, un to vēl sakomplektēt,” rezumēja Dāvids. ”Tādu bezgaumīgu es redzu pirmo reizi mūžā,” viņš piebilda.

Arī vērtējot Santas tērpu, Dāvida izteikumi nekļuva jūsmīgāki. ”Tas ir tik ļoti ikdienišķi,” otrās šova dalībnieces izvēlēto apģērbu komentēja modes mākslinieks, uzsverot, ka ”nevis tu esi “influencere”, bet tu esi “influencēta”. Tu stāvi uz vietas, jo nekā jauna te nav.”

Visbeidzot savu tērpu atrādīja Endija, un Dāvids slavēja viņas prasmi radoši izveidot savu tēlu.

Kad visi tērpi bija izrādīti un Dāvids kopā ar modes mākslinieci Anitu Altmani savu viedokli bija izteikuši, bija pienācis laiks novērtēt katras šova dalībnieces veikumu. Ekspertu vērtējumā un kopvērtējumā pirmo vietu un dāvanu karti ieguva Endija.

8 komentāri