Dāvids TV šovā nopeļ skolotājas Ilzes gaumi

22 komentāri

Otrdienas, 31. augusta, vakarā pie TV3 skatītājiem dosies pašmāju šova ”Modes skrējiens” jaunākā sērija, un šajā reizē ne mazums kritikas no allaž mutīgā modes mākslinieka Dāvida izpelnīsies 34 gadus vecā skolotāja un divu bērnu mamma Ilze Ceipe, kura ikdienā blogo.

Šonedēļ ”Modes skrējienā” piedalās trīs enerģiskas un dzīvespriecīgas dāmas – Madara, Linda un Ilze. Visas trīs dalībnieces saņēmušas uzdevumu divu stundu laikā par kopējo budžetu 1000 eiro saposties darba intervijai.

Ilze nolēmusi uz darba interviju doties, ģērbusies trikotāžas baikeru stila šortos, un pati spriež: ”It kā jau laikam nedrīkst pēc tiem likumiem, bet es gribu uz šiem slieties, jo viņiem garums ir pieklājīgs. Tie nav īsi šorti, bet šorti virs ceļa, tā ka es domāju, ka kopā ar žaketīti būs pieklājīgi.”

Tomēr ne modes māksliniece Anita Altmane, ne Dāvids par šo ideju nav sajūsmā. ”Manās acīs tie nav šorti, bet bumbierenes. Un bumbierenēs iet uz darba interviju var tikai noteiktos lokālos,” saka Dāvids.

Pēc apģērbu uzlaikošanas Ilze priecājas, cik labi tas kopumā izskatās. Savukārt Dāvids savos izteikumos ir skarbs: ”Man ļoti patīk trakas lietas, bet tik traki… Labi, ka mana vecāmamma vairs nav dzīva, jo viņa teiktu apmēram tā: ”pūt un palaid!” vai ”skuju dibenā un mežā iekšā!” Tomēr manā galvā tas viss nerīmējas kopā ar labu gaumi.”

”Ja tev tie šorti patīk, tas nenozīmē, ka tie patiks tavam darba devējam. Dīvaina izvēle,” papildina modes eksperts.

Vai Ilze patiešām darba intervijai izvēlēsies Dāvida neatzītos šortus un kura no dāmās ar uzdevumu tiks galā vislabāk, skaties šova ”Modes skrējiens” trešajā raidījumā otrdien, 31. augustā, plkst. 21:45 kanālā TV3!

22 komentāri