Dāvida kritizētā skolotāja pārsteidz drosmīgā tēlā un gūst uzvaru

0 Komentāru

Otrdienas, 31. augusta, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika nodota pašmāju šova ”Modes skrējiens” jaunākā sērija, un tajā lielāko modes ekspertu uzmanību izpelnījās 34 gadus vecā skolotāja un divu bērnu mamma Ilze Ceipe.

Šonedēļ ”Modes skrējienā” piedalījās trīs enerģiskas un dzīvespriecīgas dāmas – Madara, Linda un Ilze. Visas trīs dalībnieces bija saņēmušas uzdevumu divu stundu laikā par kopējo budžetu 1000 eiro saposties darba intervijai.

”Ja tā nav banka, apbedīšanas birojs vai kāda cita nopietna iestāde, tad es domāju – nav no svara, kādas ir tavas drēbes. Galvenais, lai viņas būtu tīras, izgludinātas un tev derētu,” sprieda modes eksperts Dāvids.

Ilze bija nolēmusi uz darba interviju doties, ģērbusies trikotāžas baikeru stila šortos. Tomēr ne modes māksliniece Anita Altmane, ne Dāvids par šo ideju nebija sajūsmā. ”Manās acīs tie nav šorti, bet bumbierenes. Un bumbierenēs iet uz darba interviju var tikai noteiktos lokālos,” izteicās Dāvids.

Video: Dāvids TV šovā nopeļ skolotājas Ilzes gaumi

Tomēr vēlāk Ilze pārdomāja un gatavojās darba intervijai modes segmentā, un fināla iznācienam izvēlējās ādas imitācijas kombinezonu, kas ekspertus neatstāja vienaldzīgus.

”Es nebiju iedomājos, ka raidījumā kāda no dalībniecēm atļausies ko tik ļoti drosmīgu. Es esmu patīkami pārsteigts, jo man patīk viss, pat aksesuāri, pulkstenis, kas piedod lietišķumu, bet tajā pašā laikā ļoti vienkārši, jums ļoti piestāv,” Ilzi slavēja Dāvids. ”Ja jūs ietu pa ielu, es tiešām atskatītos.”

Tieši Ilze ekspertu vērtējumā un kopvērtējumā ieguva pirmo vietu un dāvanu karti.

0 Komentāru