Komentāri

Fotogrāfs un skaistu meiteņu cienītājs Darens Kane atzīst, ka, ieraugot meitenes, viņam gribas izģērbties. To viņš arī īstenoja šova Paķer līdzbraucējus! filmēšanas laikā.

Darens piedalījās raidījuma Paķer līdzbraucējus filmēšanā, jo viņam no Rīgas bija jānokļūst Rēzeknē. Netālu no Ogres kompānija nolēma nopeldēties, taču Darens atzinās, ka viņam nav līdzi peldbikšu… Fotogrāfs neapmulsa un, neraugoties uz daudzajiem pludmales apmeklētājiem, klātesošajām dāmām un arī videokamerām, devās peldēties ”Ādama kostīmā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc peldes viņš atzina, ka, doties ūdenī kailam, viņam patīkot visvairāk, un viņš nemaz nekautrējas no tā, ja kāds ieraudzīs ko vairāk, nekā pieņemts.

Darena piemērs bija iedrošinājums arī kādai citai šova dalībniecei. Viņai arī nebija līdzi peldkostīma…

Skaties foto un video!

Skaties raidījumu Paķer līdzbraucējus! jau 18. septembrī plkst. 18.30 TV3 un TVPlay, bet jau tagad vari gūt nelielu ieskatu šovā!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl