1 komentārs

Skandalozais fotogrāfs Darens Kane raidījuma Paķer līdzbraucējus filmēšanas laikā sarīkoja peldi ”pa pliko”, pēc kuras viņš atzina, ka smuku meiteņu klātbūtnē viņam patīk izģērbties.

Smukā meitene, kura fotogrāfu pamudināja uz šādu rīcību, bija Paķer līdzbraucējus busiņa pasažiere Trīna. Viņa, tāpat kā Darens, devās uz Rēzekni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tūlīt pēc peldes, kurā gan piedalījās tikai Darens, viņš piedāvāja Trīnai piedalīties improvizētā foto sesijā turpat Ogres pludmalē. Meitene piekrita un tapa interesantu bilžu sērija.

Taču izrādās, ka abi jaunieši, kuri sākotnēji plānoja doties uz Rēzekni, nolēma, ka viņi vēlas palikt Ogrē un iespējams doties atpakaļ uz Rīgu… kopā.

Kā atzina pats Darens, viņam Trīna ļoti iepatikusies un viņš vēlas viņu sabildēt daudz atklātākās pozās nekā pludmalē.

Vairāk skaties video!

TOP komentāri

  • Juris
    0 0 0

    Juris

    Darenam nav ne vainas, nepatīkamākais tas, ka divas vecākās kundzes nepārtraukti čali kritizē un viņas kaitina jauno cilvēku izdarības. Visticamākais, pensionāres tracina fakts, ka pašas nav vairs pirmā svaiguma un kompānijā atrodas divi jaunieši, bet viņām NAV KAS pievērš uzmanību. Tas, ka sēdi busam pie stūres, nedod tev tiesības atklāti kritizēt un paust savas antipātijas pret pilnīgi svešu cilvēku, ja nu, vienīgais-nekad mūžā neesi bijusi jauna, traka un traki skaista- varbūt tad šādas augstprātības izpausmes būtu attaisnojamas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl