Komentāri
“Dalība šovā bija tikai tāds “piedūriens”!” Zolitūdes ģimene dalās pārdomās pēc šova “Tēta nedienas Latvijā” sērijas
Foto: ekrānuzņēmums

Šajā trešdienā kanāla TV3 šovā mirdzēja ģimene no Zolitūdes – Reinis Berezovskis un viņa izredzētā Anastasija Voroņina. Sazinājāmies ar Anastasiju, lai apjautātos, kāds noskaņojums ģimenē pēc piedzīvotā un redzētā TV ekrānā.

Reinis un Anastasija nav precējušies, bet viņu ģimenē aug divi dēli – 4 gadus vecais Marks un tikai gadiņu vecais Edvards. Lai vīriešu un sieviešu īpatsvars mazliet izlīdzinātos, ģimenē ir arī sunenīte vārda Kima.

“Viss forši, viss patika – arī draugi un radi zvanīja un teicās, ka ļoti patika, kā mēs no malas izskatāmies, un ka esam baigie malači!” par komentāriem no tuvākajiem pēc šovā redzētā stāsta Anastasija.

Foto: Berezovsku-Voroņinu ģimene šovā “Tēta nedienas Latvijā”

Viņa atzīst, ka pēc šova ģimenes dzīvē nekas īpašs nav mainījies, ja vienīgi drauga attieksme pret mājasdarbiem uzlabojusies. “Nekādu īpašo izmaiņu nebija, jo piedalīšanās šovā mums bija vairāk kā tāds “piedūriens” dzīvei, lai pamēģinātu, ko jaunu,” tā Anastasija.

Šova laikā Reinis, tīrot cepeškrāsni, spļaudīdamies norūca, ka tagad jau nu gan kādu mēnesi dzīvesbiedrei talkā nenākšot. “Es arī par to baidījos, ka tā būs, bet beigās viss šajā ziņā beidzies labi,” smaidīdama nosaka mamma.

Arī pašai ģimenei ļoti paticis, kā viņš izskatījušies no malas, kas nozīmē, ka arī Reinis ar Anastasiju pieder pie tiem, kuriem ģimeniskais šovs “Tēta nedienas Latvijā” dzīvē ienesis tikai pozitīvas vēsmas.

Video: “Tēta nedienas Latvijā” šīs nedēļas sērija

Lasi vēl