Dainis Skutelis: Atnācu, ieraudzīju, nodziedāju un uzvarēju

Komentāri

Taisnā ceļā no televīzijas šova uz Latvijas Nacionālās skatuves dēļiem – tāds ir bijušā celtnieka no Preiļiem Daiņa Skuteļa stāsts.

Nonākšanu televīzijā Dainis sauc par stāstu: Atnācu, ieraudzīju, nodziedāju un uzvarēju. Kā lielo veiksmi viņš vērtē satikšanos ar maestro Raimondu Paulu.

“Sākās citi darbi, cita dzīve, viss mainījās,” atzīst Dainis Skutelis, kurš šobrīd naudu pelna tikai ar dziedāšanu.

Vērīgie skatītāji noteikti atcerēsies, ka pēc Zelta talantu šova Dainis vēlreiz uzspīdējis pie televīzijas debesīm, startējot Koru karos kopā ar Ilonas Bageles kori no Preiļiem. Pēc Koru kariem Dainis pārģērbās, pārtapa un dziedāja šovā Izklausies redzēts!.

Par operu Dainim ieskanas līdz galam nepadarīta darba balss.

“Pagaidām vēl viena izrāde ir uz priekšu, pēc tam jāgatavo kaut kas jauns, un tad jau redzēs, kā būs. Būtu diezgan padziedājis, ja būtu vairāk saņēmies un sakārtojis visas citas lietas,” neslēpj dziedātājs.

Dainis Skutelis ik nedēļas nogali sniedz koncertus, atzīstot, ka pašam vairāk patīk populārā klasika, tomēr laiku pa laikam sanākot padziedāt arī “šlāgerīšus”.

Vairāk skaties videosižetā!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl