Daiļavas no Latvijas provinces un rīdzinieces gatavas satricināt ekrānus šovā ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”

1 komentārs

Rudens šovu piedāvājums pašmāju televīzijā turpina papildināties ar satraucošiem jaunumiem. Jau pirmdien tiks dots starts TV3 šovam ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”, kurā ik nedēļu viena otras pienākumus izbaudīs dāmas no provinces un lielpilsētas.

Kur dāmai dzīvot vieglāk? Laukos vai pilsētā? Kā būtu, ja SPA rituāli un ballīšu dzīve lielpilsētā tiktu nomainīta pret lauku romantiku vai dārza darbiem?

Kanālā TV3 startē jauns šovs, kas aicinās gan sabiedrībā pazīstamas personības – pārliecinātas pilsētnieces, gan rūdītas laucinieces uz trijām dienām apmainīties ar savu ikdienu, lai noskaidrotu, kur dzīve saldāka – pilsētā vai laukos.

Šova laikā meitenes apmainās ne vien ar dzīves vietām, bet arī ar negaidītiem pārsteigumiem – uzdevumiem, kurus viena otrai ir atstājušas. Pilsētniecēm nākas stāties pretim ļaunākajiem murgiem un ar sparu mesties govju potēšanā, kazu slaukšanā, kūts atbrīvošanā no mēsliem un pat vistas kaušanā. Vai dāmām tas izdosies?

Sandija Miezīte, šova ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” producente, dalās savos iespaidos par dalībniecēm: ”Es biju pārliecināta, ka pilsētniece, ieraudzījusi lauku darbu apjomu un uzzinājusi, ka katru rītu ir jāceļas piecos no rīta, lai izslauktu 80 govis, iesēdīsies savā ”Porshe” un muks atpakaļ uz iemīļoto metropoli, taču kā izrādījās – pilsētnieces spēj izdarīt ne to vien.

Savukārt, laucinieces izrādījās emocionāli nenoturīgas, lielai daļai dāmu izaicinoši izrādījās fiziskie pārbaudījumi – 5 km kross no rīta vai deju nodarbības augstpapēžu kurpēs!”

Lauku meitenes pret pilsētas dāmām – kura kuru? Pirmā sērija jau 24. septembrī, un pirmā pilsētniece – sabiedrības dāma Natālija Tumševica, kura mainīsies vietām ar lauku meiteni Zani.

Skaties katru pirmdienas vakaru, pulksten 21.00 kanālā TV3!