Daiļas un apgleznotas! Blondīņu šova skaistules izrāda savus tetovējumus

2 komentāri
Daiļas un apgleznotas! Blondīņu šova skaistules izrāda savus tetovējumus
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Viena no tēmām, kas vieno ”Blonde Voyage” meitenes, ir tetovējumi. Kā izrādās, trīs no sešām meitenēm ļāvušās sevis izdaiļošanai ar ķermeņa zīmējumiem. Skaties.lv piedāvā apskatīt šos mākslas darbus. Kas zina – varbūt sanāk smelties iedvesmu savam tetovējumam!

Ar tetovējumiem var lepoties puse šova dalībnieču – Vlada, Viktorija un Evita. Turklāt katrai to ir pa vairākiem.

Kā smejas meitenes, tā ir kā atkarība – uztaisi vienu un gribas vēl! Piemēram, Viktorija pirmo tetovējumu uztaisījusi piecpadsmit gadu vecumā.

”Nu… Nevajadzēja vecāku atļauju,” pasmaida meitene, kura viltīgi devusies saposties uz mājas salonu. Vecāku reakcija, ieraugot meitas uz muguras uztetovēto kaķīti, gan neesot bijusi sajūsmas pilna.

”Droši vien tas bija kaut kāds dumpinieciskums. Taču pēc tam ilgus gadus sev neko netetovēju. Tikai pēc 10 gadiem uztaisīju tetovējumu uz kājas, tad jau uz pleca, tad uz vēdera, un tad jau sākās atkarība – vairs nevarēju apstāties,” smejas Viktorija, kura, starp citu, uzreiz pēc šova devās uz salonu, lai tiktu pie jauna zīmējuma.

Evitai savukārt tetovējumi ir viena no lietām, kas vieno abus ar vīru. Pāris pat ticis pie vienādiem tetovējumiem, apliecinot savu mīlestību.

Kamēr daļa sabiedrības izsaka meitenēm komplimentus par skaistajiem ķermeņa zīmējumiem, protams, netrūkst arī tādu, kas nosoda. Kritiķu arguments parasti esot – kā gan tas viss izskatīsies, kad būsiet vecas?

”Tad, kad mēs būsim veci, visi vecie cilvēki būs tetovēti,” smejas Viktorija.

2 komentāri