Dagmāra Legante atklāj, kā Lauvas lomu slēpusi pat no bērniem un pačukst, kas, viņasprāt, ir Diskopele

Zane Baranovska

Autors: Zane Baranovska

''Skaties Izklaide'' redaktore

8 komentāri

Atklāts trešais šova ‘’Balss maskā’’ noslēpums – zem krāšņās Lauvas maskas slēpusies fotogrāfe un TV personība Dagmāra Legante. Sarunā ar Skaties.lv Dagmāra atklāj, ka dalību šovā slēpusi pat no saviem bērniem un vecākiem, ļoti izbaudījusi Lauvas lomu un viņai ir aizdomas, kas slēpjas zem Diskopeles maskas!

Maskas noņemšana pārsteidz visu ģimeni

‘’Jā, to, ka esmu Lauva, no bērniem slēpu, zinot, ka bērniem ļoti patīk parunāt. Un tas, ka mamma ir Lauva, taču būtu super tēma, par ko parunāt dārziņā!

Pat vecākiem neteicu, ka piedalos šovā, vienīgais, kurš zināja, bija mans vīrs. Bet vispār man šī noslēpumainība nesagādāja problēmas.

Man ļoti patīk glabāt noslēpumus, un man arī izdodas viņus saglabāt. Uzskatīju tā – jo mazāk cilvēkiem zināms, jo interesantāk,’’ sarunā ar Skaties.lv stāsta Dagmāra.

Tā kā noslēpums turēts godam, bijis likumsakarīgi, ka, ģimenei kopā skatoties TV šovu, brīdī, kad Lauva noņem masku, mājās uz brīdi iestājies pilnīgs klusums.

‘’Bērni bija šokā. ‘’Mammu, tā esi tu?’’ – viņi pēc pāris sekundēm klusuma jautāja,’’ smejoties atceras fotogrāfe.

Pēc tam gan bērni sākuši tīt notikumus atpakaļ un atcerējušies, ka šis tas aizdomīgs mājās pēdējā laikā ticis novērots – mamma mājās pastiprināti klausījusies mūziku, meklējusi dziesmu, ko, kā pati taisnojusies ‘’vajagot pasākumā nodziedāt’’.

Vai Dagmāra zina, kas ir Diskopele?

Par spīti lieliskajam sniegumam uz ‘’Balss maskā’’ skatuves, Dagmāra sevi par dziedātāju saukt atturas.

‘’Līdz 9. klasei dziedāju korī, bet kas tad tas ir. Lielākā mana dziedāšanas pieredze ir mājās ar omīti.

‘’Savādi gan’’ laikos gan ierakstījām veselu albumu ar dziesmām, esmu piedalījusies Jaungada dziesmu ierakstos un, vadot pasākumu, nodziedājusi ‘’Happy Birthday’’ Merilinas Monro stilā.

Bet ar dziedātāju kā Samantu Tīnu mani salīdzināt nevar! Drīzāk esmu tāda mašīnā dungotāja,’’ savu pieredzi uzskaita Dagmāra, smejoties, ka ‘’tik traki jau cilvēki nebūs’’, lai pēc Lauvas iznāciena aicinātu viņu uzstāties kā mūziķi.

Dagmāra var apliecināt – ‘’Balss maskā’’ dalībniekiem nav ne jausmas, kas slēpjas zem pārējām maskām.

Uz filmēšanām visi tiek vesti melnos kostīmos, kas sedz visu augumu, katrs filmēšanas laikā uzturas savā istabiņā. Un pat ja nācies sastapties, pa mazajām spraudziņām, kas Lauvai ir acu vietā, knapi saredzama ārpasaule.

Taču Dagmāra ar interesi seko šova intrigai, un viņai jau ir savi minējumi.

”Man šķiet, ka Zane Daudziņa ir Diskopele.

Gan pēc vizītkartēm, gan pēc balss,’’ spriež Dagmāra, atklājot, ka pamatā balss ir paša mākslinieka tembrs, bet, līdzīgi, kā fotogrāfijām mūsdienās mēdzam uzlikt ‘’filtriņus’’, lai tās iegūtu interesantāku nokrāsu, arī dziedājums tiek nedaudz apstrādāts, lai detektīviem un skatītājiem sajauktu galvu.

Krūtis, kas sajauca galvas detektīviem

Minot, kas slēpjas zem maskām, Dagmāra iesaka rūpīgāk ieklausīties vizītkartēs – tur ir daudz pateikts. Ne velti arī pēc viņas ‘’atmaskošanas’’, vēlreiz noklausoties faktus, detektīviem licies – nu kā varēja neatpazīt!

‘’Fakti par mums jau ir īsti. Man likās, ka mani uzminēs jau pirmajā raidījumā, kad Sipeniece, izdzirdot, ka esmu saistīta ar humoru, nosauca manu vārdu.

Taču pēc tam viņi visi četri aizgāja pilnīgi šķērsām,’’ smejas Dagmāra.

Detektīvi izsprieduši, ka zem Lauvas slēpjas kāda sportiste, jo Lauva lepojusies ar garu un slaidu augumu. Dagmāra var pačukstēt – par to atbildīgas arī Lauvas augstpapēžu kurpes. Bet pavisam galvu ekspertiem sagrozīja tēla kuplās krūtis. Kā Skaties.lv atklāj Dagmāra, to ‘’uzpolsterēšana’’ bijusi viņas ideja!

‘’Jā, es ieteicu, ka varētu uzpolsterēt krūtis, jo Lauvas tēlam tas piestāv! Ar lielām krūtīm viņa šķita fifīgāka,’’ niansi, kas apmulsināja žūriju, atklāj fotogrāfe un TV personība.

Kopumā viņa ir ļoti apmierināta ar mešanos šajā avantūrā.

‘’Labprāt būtu vēl kādu reizi nodziedājusi! Man ļoti patika doma, ka es varu uzstāties, bet mani neviens neatpazīst. Likās, ka uz skatuves kā Lauva varēju atļauties vairāk kā Dagmāra un ļoti izbaudīju to.
Esmu ļoti apmierināta ar dalību šajā šovā,’’ gandarīta par piedalīšanos ir Dagmāra.