Atceries! Vīrusam nav brīvdienu! Radu un draugu apciemojumi šobrīd ir aizliegti. Svētkus drīkst svinēt tikai savās mājās un ar tiem, ar kuriem ikdienā dzīvo kopā.

Video: mūzikas balvas “Zelta Mikrofons” svinīgā ceremonija

Pievienot komentāru

Otrdienas, 18. februāra, vakarā Dailes teātrī ar Latvijā spožāko mūziķu piedalīšanos un pirmatskaņojumiem jau 24. reizi norisināsies Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” svinīgā ceremonija.

”Zelta mikrofona” balvas pasniegšanas ceremonijā triumfē grupa ”Instrumenti”

Vēl nedzirdētās kombinācijās ceremonijā izskanēs vairāki priekšnesumi. Repere Viņa kopā ar debitantu Prusax apvienosies kopīgā priekšnesumā dziesmā ”Pālī dzēs”. Jaunā dziedātāja Patrisha kopā ar reperiem Su$hi Takeøut un Rolandu če izpildīs hitus ”Es varu būt tā” un ”Patrisha bija šeit”.

Intars Busulis kopā ar GG Choir pirmatskaņos dziesmu ”Dejo vientulību”. Ceremonijā ar priekšnesumiem uzstāsies arī ”Carnival Youth”, ”Astro’n’out”, ”Triānas parks”, Dons, Aminata kopīgā priekšnesumā ar ”Tautumeitām”, ”Auļi” kopā ar īpašo viesi, jodelētāju Albin Paulus no Austrijas un TDA ”Vektors” un daudzi citi.

Par pasākuma atmosfēru rūpēsies lieliskie ceremonijmeistari Mārtiņš Daugulis un Kaspars Breidaks, kuri kopīgi ceremoniju vadīs jau otro gadu. Savukārt unikālu muzikālo noformējumu pirmo reizi visa vakara garumā veidos DJ Monsta.

Šogad izteikti līderi nominantu vidū ir grupa ”Instrumenti” ar astoņām nominācijām – ”Popmūzikas albums”, ”Koncertieraksts video”, kā arī pa divām nominācijām kategorijās ”Dziesma”, ”Radio hits”, ”Origo Zelta dziesma”. Uz četrām balvām pretendē grupa ”Astro’n’out un Maestro Raimonds Pauls. Savukārt Dons, Patrisha, ”” Singapūras Satīns” un ”Prāta vētra” ir izvirzīti katrs trīs ”Zelta Mikrofons” balvām.