Sarkanā paklāja foto: ”Zelta mikrofona” ceremonijas viesu smalkais stils

0 Komentāru
Sarkanā paklāja foto: ”Zelta mikrofona” ceremonijas viesu smalkais stils
KASPARS KRAFTS, F64

Otrdienas, 18. februāra, vakarā Dailes teātrī pulcējās pašmāju mūzikas zieds, lai klātienē baudītu svinīgo Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta mikrofons” ceremoniju. Par godu lielajiem svētkiem ļaudis bija īpaši saposušies.

Ierasti pasākumā ievērību izpelnās mūzikas zvaigžņu un sabiedrībā zināmo ļautiņu iznāciens uz sarkanā paklāja. Šogad ”Zelta mikrofona” ceremonijas apmeklētāji priecēja ar šiku, eleganci un ekstravaganci.

Īstu stila paraugstundu demonstrēja Dailes teātra aktrise Ieva Florence-Vīksne, kura pasākumam bija izvēlējusies viscaur melnu tērpu, bet eleganto vienkāršību papildināja ar sarkanu platmali.

Dziedātāja Samanta Tīna pasākumā žilbināja greznā vakarkleitā ar dekoltē. Savukārt repere Viņa, kura saņēma balvu par gada labāko hiphopa mūzikas albumu, uzmanību piesaistīja ar krāsainajām bizēm un kroni, ar ko bija atsvaidzinājusi savu sportiskā stila tērpu.

Nedalītu ļaužu ievērību izpelnījās abi zināmākie pašmāju “draq queen”, kura pasākumā priecēja ar ekstravaganci. Rojs Rodžers, kurš visu vakaru bija plecu pie pleca ar populāro ”jūtūberi” Evelīnu Pārkeri, pasākumam bija izvēlējies spilgti rozā kleitu un lateksa augstpapēžu zābakus, bet seju slēpa zem iespaidīgas grima kārtas. Tikmēr Amuna un viņa svīta žilbināja gaišās minikleitās ar izgriezumiem un šķēlumiem.

Jau vēstīts, ka ”Zelta mikrofona” ceremonijā triumfēja grupa ”Instrumenti”, kuri saņēma četras balvas – par ”Gada albumu” un ”Gada dziesmu”, kā arī radio hita balvu un balvu par gada labāko koncertierakstu. Vairāk par balvu sadalījumu lasi šeit!

0 Komentāru