Populāras latviešu dziedātājas atklāj, kāds ir ideāls randiņš ar mīļoto

1 komentārs
Populāras latviešu dziedātājas atklāj, kāds ir ideāls randiņš ar mīļoto
INSTAGRAM

Februāris jeb mīlestības svētku mēnesis ierasti zināms kā karstākais randiņu laiks. Pieredzē un ieteikumos, lai randiņš ar mīļoto cilvēku izdotos neaizmirstams un romantisks, dalās Latvijā populārās dziedātājas.

Kā Skaties.lv atklāj Māra Upmane-Holšteine, viņas ideālā randiņa recepte ir šāda: ”Ārzemēs, nogurušām kājām pēc gari nostaigātām pastaigām, okeāna krastā iemalkot atspirdzinošu dzērienu un vērot okeānu.”

”Bur Mani” soliste Elza Rozentāle iesaka: ”Galvenais nepērciet tos “sūdiņus”, ar kuriem pārbāzti veikalu plaukti! Mīļi vārdi un ziedi ir miljons reižu spēcīgāki, ja reiz svinat šos svētkus!”

”Katram ir savi uzskati par to, kādam būtu jābūt ideālajam randiņam, bet es uzskatu, ka svarīga ir kopā būšana un patiesa mīlestība,” pārliecināta Patrisha.

Aminata uzskata, ka ”galvenais būt kopā ar īsto cilvēku… pārējais ir sīkums”.

”Viņš uz mani ne reizi nepaskatījās” – populāras latviešu dziedātājas par savu pirmo mīlestību

”Ideāls randiņš manā situācijā ir atrast vienlaikus brīvu brīdi ar vīru. Bet, ja pasapņot – šodien izlemt, ka lidojam uz pāris dienām, piemēram, uz Parīzi. Divu dienu randiņš nebūtu slikti,” smaida Dināra Rudāne.

Samanata Tīna: ”Divatā!”

Laura Rizotto iesaka kopīgi izdarīt kaut ko ārpus ierastās rutīnas. ”Brīdis ir tikai tik īpašs, cik tu pats to padari. Tas nenozīmē obligāti nopirkt dārgu dāvanu vai doties uz dārgām vakariņām. Tas vienkārši nozīmē izdarīt kaut ko, kas ir nozīmīgs jums abiem.

Man pašai patīk šādās aktivitātēs iepīt arī nelielas dāvaniņas, kas ir atsauce uz kādiem ”inside jokes” vai momentiem, par ko zināt tikai jūs abi. Tas ir jautri un rada jaukas atmiņas abiem.

Pēc Elizabetes Gailes domām, ideāls randiņš ir tad, kad abi cilvēki nejūt, kā paskrien laiks: ”Uzskatu, ka nav tāda ideāla randiņa formulas – vari darīt jebko vai pretēji – nedarīt neko, bet svarīgākās, manuprāt, ir divas lietas: ka abi cilvēki izbauda viens otra klātbūtni un ir par ko runāt.”

Savukārt Katō pārliecināta, ka jebkurš randiņš ir ideāls, ja esi kopā ar cilvēku, ar kuru tiešām vēlies būt šeit un tagad: ”Tad var iztikt bez vakariņām dārgā restorānā un pat ”McDonald” burgers līdzņemšanas papīra maisiņā, kas tiek apēsts mājās, skatoties kādu labu filmu, var pretendēt uz lielisku vakariņu titulu.”

Imanta Dimanta iesaka: ”Lai katrs no iesaistītajiem uzraksta vēstuli otram un vakara gaitā samainās ar vēstījumiem. Vairosim labo un mīlestību!”

Grupas ”Kanisaifa” mūziķei Maijai Sējānei Īlei nevainojamā randiņa formula ir šāda: ”Mājiņā pie jūras, bez elektrības, sveču gaismā, nakts pastaigās gar jūru, izjūtot vienam otra tuvumu bez liekiem traucēkļiem.”

24. Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons” ceremonija notiks Dailes teātrī 18. februārī. Ceremoniju klātienē apmeklēs visi nominanti, atbalstītāji, žūrijas pārstāvji, bet ikviens interesents Latvijā un citur to varēs vērot pilnā garumā tiešraidē TV3 Life, portālā tv3play.lv, kā arī otrā daļa skatāma kanālā TV3.

1 komentārs