Komentāri

Gunāru Kalniņu visdrīzāk visi atceras kā mazo panku – pateicoties kopīgi ar Laimu Vaikuli bērnībā izpildītajai dziesmai Mazais panks. Tomēr par savu skatuves vārdu daudzus gadus vēlāk Gunārs izvēlējās vārdu, kādā viņu nosauca Renārs Kaupers.

Gunārs Kalniņš uz pašmāju skatuves nav redzēts jau sen. Tomēr viņa devums latviešu mūzikai nav apstrīdams – talantīgais mūziķis radījis ne vienu vien paliekošu dziesmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valodnieki šokā, bet Freimanis smej

2002. gadā Gunārs Kalniņš nāk klajā ar savu otro studijas albumu. Ja debijas albumā velkošie skaņdarbi bija Raimonda Paula radīti, tad jaunajā, paštitulētajā albumā Gunārs cenšas tikt galā ar saviem spēkiem, kā arī pieaicinot līdzautoru Mārtiņu Freimani, kā rezultātā top viena no veiksmīgākajām albuma dziesmām Kā man būt, par kuru ir sašutuši valodnieki, kas raksta vēstules un aicina pārskatīt dziesmas vārdus. Freimanis par to tikai smejas. Gunārs cenšas startēt arī Eirodziesmā. Dziesma Tell Me Why paliek sestā, un kopā ar iepriekšējā gada Gunāra Eirodziesmu Diamonds and Pearls ir iekļautas albumā kā bonuss celiņi.

Krusttēvs Kaupers

Gunāru Kalniņu visi sauc par Gunāriņu. Citi atceras Gunāra kopīgi ar Laimu Vaikuli bērnībā izpildīto dziesmu Mazais panks un sauc par mazo panku, taču Renārs Kaupers ir lakonisks. Kādā pasākumā tieši Renārs Gunāram dod skatuves vārdu Little Gunnar, kas arī uz laiku kļūst par viņa pseidonīmu.

Gunārs Kalniņš – Kā man būt (2001)

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl