1 komentārs
Vēsturiski foto: Device, C-Stones, Borowa MC, Yana Kay jeb pašmāju mūzikas zieds 2003. gadā
Foto: Mikrofona ieraksti, Valts Kleins

Daži no viņiem jau sen pametuši mūzikas skatuvi un nodevušies citām lietām, cits jau izaudzis par ļoti vērā ņemamu tās sastāvdaļu mūsdienās, bet vēl kāds atgriezies no ilgu gadu klusības, lai atgādinātu par sevi. Ieskatīsimies ekskluzīvās fotogrāfijās, kas mums liks atcerēties, ko varējām klausīt radio tālajā 2003. gadā.

2003. gada aprīlī klajā nāk dueta Device jau otrais studijas albums 18 Touchez, kurā arī ir 18 pieskārieni jeb kompozīcijas. Tas ir puišu ziedu laiks, kas ir ļoti stipri pirms Marats Ogļežņevs un Ruslans Kuksinovičs aizgāja katrs savu ceļu. Marats kopā ar Emīlu Balceri nodibinājuši nu jau ļoti atpazīstamu projektu ar nosaukumu Musiqq, bet Kuksinovičs plašākai sabiedrībai pazīstams kā producents un izpildīts Rasell.

Šis gads bija darba pilns arī kanāla TV3 lielā svētdienas šova Izklausies redzēts trešās sezonas zvaigznei Yanai Kay, kas tolaik ļoti aktīvi darbojās Latvijas un arī ārzemju mūzikas lauciņā, tāpat arī no populārā bērnu ansambļa Jūras akmentiņi radusies apvienība C-Stones, daudzsološā Ladybird, apvienība Māsas un Borowa MC Latvijā bija izpelnījušās milzu atpazīstamību ar savu daiļradi.

Kā izskatījās tā laika pašmāju mūzikas zieds, skaties fotogalerijā!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl