4 komentāri

Jau šodien, 16. janvārī, plkst. 14.30 Latvijas 1. Rokkafejnīcā notiks Mūzikas ierakstu gada balvas ”Zelta Mikrofons 2017” nominantu paziņošana.

Latvijas skaņu ierakstu producentu, izdevēju un izplatītāju apvienība LaMPA apstiprinātā žūrija 43 cilvēku sastāvā rūpīgi iepazinusies un izvērtējusi 2016. gadā izdotos un vērtēšanai iesniegtos ierakstus pēc kritērijiem – izpildījums/kvalitāte, oriģinalitāte/radošums/aktualitāte, skaņu režija/aranžija, kā arī papildu punktu bija iespējams saņemt par albuma dizainu/stilu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad iesniegti 114 albumi, 46 dziesmas, 66 videoklipi, 32 debitanti un 8 koncertieraksti video formātā, kopskaitā 266 pieteikumi, kas ir līdzvērtīgi pagājušā gada apjomam un norāda uz to, ka ierakstu izdošanas jomā no gada uz gadu saglabājas veselīga konkurence un liela aktivitāte.

Auditorfirma ”Grant Thornton Baltic” ir saņēmusi žūrijas atzīmes 16 kategorijās un apkopojusi rezultātus, lai tos iesniegtu “Zelta Mikrofons” rīkotājiem svinīgai nominantu paziņošanai.

Foto

Video

Atjaunot

Teksta tiešraide

TOP komentāri

 • klusais
  +2 +2 0

  klusais

  Kāds var noregulēt mikrofonus, lai būtu kaut nedaudz baudāma tiešaride?!
 • .
 • Guta
  0 0 0

  Guta

  Un kapēc izpilfātājus un vņu izpildījumus rāda tik zili tumšās ktādās?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl