Donam 2 no 5 – uzzini, kas šogad pretendēs uz “Zelta Mikrofonu” nominācijā “Radio hits”!

0 Komentāru
Donam 2 no 5 – uzzini, kas šogad pretendēs uz “Zelta Mikrofonu” nominācijā “Radio hits”!
Foto: LETA

Apkopojot Latvijas radiostaciju atskaites, Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība (LaIPA) noskaidrojusi piecas Latvijā radītās dziesmas, kas pretendē uz Mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons” kategorijā Radio hits.

Lai noteiktu nominantus, LaIPA apkopojusi datus par dziesmu atskaņojumu Latvijas radiostacijās 2016.gadā. Rezultātus veidojušas 10 radiostacijas: “Radio SWH”, “Star FM”, “Rietumu Radio”, “Radio Tev”, “Radio Skonto”, “Kurzemes Radio”, “Capital FM”, “Latvijas Radio 1”, “Latvijas Radio 2” un “Latvijas Radio 5”.

Uz Radio hita balvu pretendē tikai tie ieraksti, kas publicēti laika posmā no 2015. gada 2. decembra līdz 2016. gada 1. decembrim. Visvairāk reizes atskaņotās dziesmas pēc to skanēšanas biežuma tiek reizinātas ar radiostaciju reitingiem. Pieciniekā var iekļūt dziesmas, kas skanējušas vismaz trīs radiostacijās.

Balstoties uz radiostaciju datiem, Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība “Zelta Mikrofonam” kategorijā Radio hits izvirzījusi (alfabētiskā secībā):

  • Čaļi – Musiqq
  • Debesis iekrita Tevī – Prāta Vētra un Musiqq
  • Miglas rīts – Intars Busulis
  • Pastnieks – Dons
  • Tepat – Dons

AR PĀRĒJĀM NOMINĀCIJĀM IEPAZĪSTIES ŠEIT!

28.februārī Dailes teātrī jau 21.reizi tiks pasniegti “Zelta Mikrofoni” aizvadītā gada spožākajiem, pārsteidzošākajiem un labākajiem ierakstiem. Svētku ceremonijai būs iespējams sekot līdzi kanālā LNT un Kanāls 2, kā arī tiešraidē portālos skaties.lv un tvplay.lv.

Foto: “Zelta Mikrofons” nominantu paziņošana

0 Komentāru