Komentāri
Dodies uz latviešu mūzikas dienām un atstāj video sveicienu saviem iemīļotajiem latviešu mūziķiem!
LETA

Gatavojoties Mikrofona ierakstu jubilejas koncertam, šodien sākas latviešu mūzikas dienas, kuru laikā ikviens aicināts atstāt video sveicienu latviešu mūziķiem, kuri pulcēsies uz MicRec jubilejas koncertu Arēnā Rīga.

Ar izstādes Divdesmitgades populārākie albumi atklāšanu tirdzniecības centrā Spice šodien sāksies MicRec latviešu mūzikas dienas.

Trīs dienu garumā tirdzniecības centrā skanēs latviešu mūzika, būs skatāma labāko mūzikas ierakstu izstāde, kā arī notiks vēl citas interesantas aktivitātes.

Video sveicieni un pārsteiguma balvas

Šodien notiks erudīcijas konkurss, un, pareizi atbildot uz jautājumiem, kas saistīti ar latviešu mūziku un Mikrofona ierakstiem, būs iespēja griezt laimes ratu un iegūt pārsteiguma balvas vai laimēt biļetes uz lielkoncertu 20 gadi latviešu mūzikā.

Prāta Vētra

Prāta Vētra

Fanu apsveikumu zonā no plkst.16.30 līdz 18.30 ikvienam būs iespēja atstāt video sveicienu latviešu mūzikas izdevējiem un māksliniekiem, kuri pulcēsies uz MicRec jubilejas koncertu Arēnā Rīga. Atraktīvākie, interesantākie, asprātīgākie sveicēji saņems īpašas pārsteiguma balvas un tiks ielūgti uz koncertu.

Fomins un Kleins

Fomins un Kleins

Pozitīvu un muzikālu noskaņu latviešu mūzikas dienās radīs jaunie mākslinieki – Katrīna Bindere, Nikolajs Puzikovs, Mārtiņš Ruskis, grupa Četri vienā un citi.

Maini vecu pret jaunu!

Aktivitātes turpināsies arī sestdien un svētdien, kad no plkst.12 līdz 18 muzikālajā stendā būs iespējams iegādāties MicRec mūzikas ierakstus bez veikalu uzcenojuma, tikai par ražotāja cenu. Tāpat Mikrofona ieraksti pirmo reizi savā pastāvēšanas vēsturē piedāvā akciju Maini vecu pret jaunu!

Borowa MC

Borowa MC

Tās laikā apmeklētājiem būs iespēja iemainīt kādu no savā rīcībā esošajiem vecajiem CD pret visjaunāko MicRec produkciju. Saraksts ar retumiem, ko meklē Mikrofona ieraksti, publicēts ierakstu kompānijas Facebook lapā, kur arī būs iespējams pieteikties maiņai.

MicRec jubilejas koncerts 20 gadi latviešu mūzikā notiks 9.novembrī plkst.19.30 Arēnā Rīga. Tajā piedalīsies Prāta vētra, Laima Vaikule, Labvēlīgais tips, Musiqq, bet bet, Menuets, Pērkons, Normunds Rutulis, Credo un daudzi citi mākslinieki, kuru ieraksti iznākuši ar zīmolu MicRec.

Lasi vēl