Komentāri

Vakar vakarā Arēnā Rīga norisinājās ierakstu kompānijas MicRec 20 gadu pastāvēšanas jubilejas koncerts, kurā uzstājās lērums ļoti pazīstamu pašmāju mūziķu. Viens no tiem bija grupas līderis Guntis Veits, kurš, izmantojot aktuālo politisko situāciju ASV, gaumīgi pajokoja.

Tādi mūziķi kā Prāta Vētra, Pērkons, Olga Rajecka, Laima Vaikule u.c. šajā svinīgajā vakarā izpildīja savas pazīstamākās dziesmas, kas tapušas Mikrofona ierakstu paspārnē, tostarp arī Guntis Veits, kurš izpildīja vienu no populārākajām grupas Credo dziesmām Disnejlenda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Mikrofona ierakstu 20 gadu jubilejas koncerts

Vietā, kur Veitam bija jāiedzied Donalds Daks, viņš slavenās Disneja “multenes” varoņa uzvārdu aizvietoja ar jaunievēlētā ASV prezidenta uzvārdu. Publika, protams, smējās!

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl