Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 25. jūnijs

Milija, Maiga

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Zelta Mikrofons 2017” aktualitātes

Cik neveikli! "Zelta mikrofona" fanus samulsina Maija Silova, kura ceremonijā pasniedz "Oskaru"

Cik neveikli! "Zelta mikrofona" fanus samulsina Maija Silova, kura ceremonijā pasniedz "Oskaru" 2

Otrdien, 12. februārī, krāšņā ceremonijā Dailes teātrī tika sadalītas Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons 2019”. Tik pat krāšņi, cik balvu saņēmēji, bija arī tās pasniedzēji! Par vienu no apspriestākajiem notikumiem ceremonijā bija estrādes leģendas Olgas Rajeckas un jaunās dziedātājas Evijas Vēberes tikšanās uz vienas skatuves. Bet ne mazāka uzmanība tika veltīta TV personībai, dzīvesstila un modes ekspertei Maijai Silovai.

Foto: Latvijas mūziķi lustējas balvas “Zelta mikrofons” nominantu paziņošanas ballītē

Foto: Latvijas mūziķi lustējas balvas “Zelta mikrofons” nominantu paziņošanas ballītē 1

Otrdien, 8. janvārī, Latvijas 1. Rokkafejnīcā tika paziņoti visaptverošākās mūzikas nozares balvas ”Zelta mikrofons 2019” nominanti. Balvas pretendentu vidū pārliecinoši līderi ir grupa ”Instrumenti”, kas izvirzīta sešām nominācijām. Ar četrām nominācijām uz balvu pretendē grupa ”Prāta vētra”, kurai seko grupas ”The Sound Poets” un ”Auļi” un Dons un Ozols, kuri startē trīs kategorijās.

Zināmie pirmie "Zelta Mikrofona" balvas nominanti!

Zināmie pirmie "Zelta Mikrofona" balvas nominanti!

Strauji tuvojas tas laiks, kad tiks apbalvoti labākie Latvijas mūzikā. Publicējam pirmos nominantus, kas pretendēs uz šo prestižo balvu, un šoreiz – nominācijā Akadēmiskās mūzikas albums.

Sākusies ierakstu iesniegšana Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta Mikrofons"

Sākusies ierakstu iesniegšana Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta Mikrofons"

No 1. novembra sākusies ierakstu iesniegšana Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”. Ieraksti iesniedzami līdz 4. decembrim (ieskaitot) elektroniski, izmantojot kādu no failu apmaiņas serveriem, vai fiziskā formātā Latvijas Mūzikas Producentu apvienības LaMPA birojā Rīgā, Sēlpils ielā 2c (3. stāvā).

"Fredis ir mana autoritāte!" INTERVIJA ar Mārtiņu Dauguli par "Zelta Mikrofona" ugunskristībām un 30 stundu miega badu

"Fredis ir mana autoritāte!" INTERVIJA ar Mārtiņu Dauguli par "Zelta Mikrofona" ugunskristībām un 30 stundu miega badu 1

Saka tā, ka puse no pasākuma veiksmes ir labs vakara vadītājs, un tāds nudien ir improvizators, LNT raidījuma “900 sekundes” moderators, Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks, kā arī lektors Rīgas Stradiņa universitātē Mārtiņš Daugulis. Viņš piedzīvojis savas “ugunskristības” uz Dailes teātra skatuves, vadot Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons 2017” ceremoniju.

Lieliska iespēja! Prognozē "Zelta Mikrofona" balvas labāko dziesmu un laimē televizoru!

Lieliska iespēja! Prognozē "Zelta Mikrofona" balvas labāko dziesmu un laimē televizoru!

28.februārī Dailes teātrī jau 21.reizi notiks Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” ceremonija, kur svinīgā atmosfērā tiks apbalvoti spožākie un labākie 2016.gada mūzikas ieraksti. Šogad “Zelta Mikrofons” otro reizi sadarbībā ar ģenerālsponsoru SMScredit.lv piedāvā piedalīties prognožu spēlē un saņemt vērtīgu balvu – Samsung 4K Smart TV televizoru.

14 interesanti un vēsturiski fakti par "Zelta Mikrofonu"!

14 interesanti un vēsturiski fakti par "Zelta Mikrofonu"!

28. februārī Dailes teātrī notiks Latvijas mūzikas vides gada gaidītākais notikums – Mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons” apbalvošanas ceremonija, kurā balvas tiks pasniegtas 2016.gada spilgtākajiem mūzikas ierakstiem un nozares pārstāvjiem.