”Zelta dibens” un džungļu motīvi: ieskats, kā dzīvo pazīstamā uzņēmēja Līva Jaunozola

3 komentāri

Ceturtdienas, 15. novembra, pievakarē pie TV3 skatītājiem dosies izklaidējošā kulinārijas šova ”Vakariņas četratā” nedēļas noslēdzošā sērija. Ceturtajā vakarā raibo kompāniju savās mājās uzņems tirdziņa ”Andele Mandele” dibinātāja Līva Jaunozola.

Kā ierasts, vakariņu šovs skatītājiem dod iespēju ne tikai novērtēt slavenību gatavošanas un viesu uzņemšanas talantus, bet arī ielūkoties viņu mājokļos.

Līva Jaunozola jaunos draugus – Nacionālā teātra direktoru Jāni Vimbu, grupas ”Da Gamba” mūziķi Daini Teni un ”tautumeitu” Lauru Martu Līcīti – uzņems savā dzīvoklī Rīgas centrā.

Zinot Līvas nodarbošanos, Jānis spriež, ka viņas dzīvoklis varētu būt diezgan hipsterīgs.

”Dzīvoklis ar gleznu,” saka pati saimniece, ”tas man bija viens no uzstādījumiem – lai ir foršs skats un lai no bērniem miers, jo bērni te apsēžas un skaita mašīnas, un tad man kaut kādi brīdi miers.”

Laura dzirdējusi, ka Līvas dzīvokli izgaismo īpaša no ārzemēm vesta lustra. ”Manuprāt, Līva ir estēts,” saka ”tautumeita”.

Dzīvokļa iekārtojumā izpausta arī džungļu tematika. Daļu aksesuāru Līva kopā ar mīļoto vīrieti Artūru atvedusi no ārzemju ceļojumiem, bet viesistabā īpaša vieta atvēlēta arī Līvas draudzenes mākslinieces Gundegas Dūdumas gleznai ”Zelta dibens”.

Līva TV3 vakariņu šovā noskata asprātīgu triku, kā atvasēm iemānīt ēdienu

Kā Līvai veiksies ar vakariņu gatavošanu un ciemiņu izklaidēšanu, un kurš kļūs par nedēļas uzvarētāju, skaties šovā ”Vakariņas četratā” ceturtdien, 15. novembrī, plkst. 17:55 TV3!
3 komentāri