19 komentāri

Trešdienas, 20. marta, vakarā TV3 skatītāju uzmanībai tika nodots šova ”Gatava pārvērtībām” jaunākais raidījums. Šajā reizē negaidītas grūtības piedzīvoja stiliste Žanna Dubska, kura nebija mierā ar to, kādu matu griezumu viņas izvēlētajai varonei izveidojis frizieris.

Trīs Latvijas sievietes katra ar savu unikālo stāstu ļāvās pārvērtībām pilnībā un bez šaubām, uzticot savu nākamo tēlu un veidolu pieredzējušiem modes un stila ekspertiem.

Pazīstamā stiliste Žanna Dubska šonedēļ uzņēmās padarīt jauneklīgāku 54 gadus veco Elitu Samušenoku, kura, strādājot apģērbu veikalā, parasti mēdz piemeklēt un ieteikt apģērbu citām sievietēm.

TV skatītāji bija liecinieki negaidītām grūtībām, ar ko frizētavā saskārās stiliste – šī bija viena no retajām reizēm šovā, kad Dubska nebija mierā ar sava komandas biedra friziera Aigara Bajāra veikumu.

”Ko tu man sastrādāji? Mēs taču runājām par īsiem matiem,” Bajāra darbu kritizēja stiliste.

Tā kā Žanna bija cerējusi Elitai ieraudzīt citu rezultātu, nekas cits neatlika kā atkal ķerties pie šķērēm un pielabot jau tā īso matu griezumu. ”Man gribējās, lai griezums ir koķetīgāks,” skaidroja Žanna.

Kā atklāja pati Elita, pēc pārvērtībām viņai visīpašākā šķiet frizūra.

”Ataugs, ja kas. Tā nav problēma,” uz Žannas jautājumu, vai par nogrieztajiem matiem viņa nemēģinās izrēķināties ar fizisku spēku, atbildēja Elita. ”Krāsa ir forša, pie griezuma man vēl jāpierod.”

Sieviete arī atzina, ka līdz ar jauno imidžu nometusi vairākus gadus.

31 gadu vecā Lelde Erzama no Tukuma jau pati bija daudz paveikusi sevis labā, sakārtojot galvu un gada laikā atbrīvojoties no 22 liekajiem kilogramiem.

Lelde pārvērtībām pieteicās, jo vēlējās saprast, pie kāda stila pieturēties. Tikt skaidrībā ar krāsām un fasoniem Leldei palīdzēja stiliste un blogere Maija Armaņeva, norādot, ka enerģiskajai sievietei piestāv sarežģītu apģērbu komplekti.

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs bija gatavs izskaust melno krāsu no 46 gadus vecās lielvārdietes Renātes Lapiņas ikdienas. Lai skats nākotnē būtu vēl gaišāks, sievietei tika veikta redzes korekcija, kas ļauj uz visiem laikiem aizmirst par brillēm un kontaktlēcām.

Skaties šovu ”Gatava pārvērtībām” ik trešdienu plkst. 21.00 TV3!