”X Faktora” zvaigznes mūziķiem iesaka sacerēt jēgpilnas dziesmas

1 komentārs

Viens no strīdīgākajiem jautājumiem mūzikas pasaulē no laika gala bijis: kas dziesmā ir svarīgāks – vārdi vai melodija? Raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” savu versiju atklāj šova ”X Faktors” otrās sezonas zvaigznes Amanda Maržecka un Oskars Millers.

”Tu vari nodziedāt gabalu uz vienas nots, vārdi var būt smuki, bet nebūs interesanti. Tur jābūt abiem. Bet ļoti liela nozīme ir vārdiem.

Var uzrakstīt dziesmu, kas ir tukša, sekla, kā mums to dara ļoti daudzi mākslinieki, un ir skaista melodija. Bet vārdiem ir ļoti liela nozīme,” raidījumā ”Slavenību padomu aģentūra” stāsta šova ”X Faktors” dalībnieks Oskars Millers.

Vienisprātis ar Oskaru ir viņa šova kolēģe Amanda Maržecka.

”Protams, mūsdienās raksta vairāk vai mazāk, kas ir ballīšu dziesmas, lai teksts ir tiešām tik sekls, ka cilvēkiem tas ir viegli uztverams,” spriež Amanda.

Dziesmu sacerētājiem Oskars iesaka ”Vajadzētu vairāk piestrādāt pie dziļām domām, kas liek aizdomāties un sasaistīt ar sevi, jo ne visi sevi sasaistīs ar ballīti.”

Amanda norāda, ka katrs mākslinieks vairāk vai mazāk saprot, uz kādu mērķauditoriju viņš grib iet, rakstot savu mūziku.

”Melodija un vārdi viens bez otra var iztikt, bet mūsdienās ir grūti. Gan melodijai, gan vārdiem ir nozīme,” rezumē Amanda.

1 komentārs